Další turnaje malých gorilek

FBŠ Plzeň

V sobotu 11. 3. 2017 se naše nejmenší gorilky zúčastnily dalšího turnaje, tentokrát v Plzni na 14. ZŠ. Turnaj byl nakonec rozdělený na 2 skupiny, tak jsme postavili 2 výkonnostně vyrovnané týmy.

Dopoledne bojoval náš „modrý“ tým, zápasy byly vcelku vyrovnané, mnohokrát jsme předvedli pohledné akce, hezké přihrávky a i ti nejmenší hráči si připsali svoje první góly. Jenom by to chtělo najít trošku více odvahy a i při soutěžních zápasech si vyzkoušet nějakou tu kličku, kterou jsme poslední tři týdny trénovali na trénincích. Ze 3 zápasů jsme 2 vyhráli a jenom 1 prohráli, takže nakonec jsme získali krásné stříbrné medaile.

V poledne potom bojoval náš „oranžový“ tým, zápasy byly opět vyrovnané, i když tentokrát jsme měli trochu navrch. Hráči předváděli hezké akce, mnohokrát zakončené přihrávkou do „prázdné“ branky, někteří se prezentovali přesnými střelami a opět i ti nejmenší vstřelili svoje první góly a měli z toho obrovskou radost. Hrálo se ve vysokém tempu a hlavně poslední zápas o první místo byl velice napínavý, kdy rodiče připravili svým dětem bouřlivou atmosféru a naše hráče to vyburcovalo ke skvělému výkonu. Stejně jako modří, tak i oranžoví se asi trochu báli vyzkoušet si kličku a tím obehrát protihráče, takže máme stále na čem pracovat a poctivě trénovat. Oranžový tým vyhrál všechny svoje 3 zápasy a zaslouženě vybojoval zlaté medaile.

Chtěli bychom poděkovat rodičům, že na tento turnaj poctivě potvrzovali nominaci svých dětí, nebo naopak omlouvali neúčast, prostřednictvím diskuze na našich webových stránkách nebo sms. Pro nás trenéry je to moc důležité a doufáme, že to tak nadále bude pokračovat, nebo ještě zlepšovat.

Petr Duczynski