Druhý turnaj STRŽů

V sobotu jsme se s odhodláním pustili do našeho cíle, vyhrát A koš. V prvním zápase jsme se střetli s nováčkem v A koši Sokolovem a v poklidu došli za vítězstvím. Druhý zápas byl klíčový, soupeřem byla plzeňská Slavia, zřejmě největší konkurent v boji o příčku nejvyšší. V prvním kole jsme se Slavii brali nerozhodný výsledek a tentokrát jsme chtěli zvítězit. Kluci se od prvních okamžiků do soupeře pustli naplno a brzy jsme vedli 3:0. Po chvilkovém zvolnění Slavie snížila na rozdíl jediného gólu, ale pak se naše hra zase zvedla a zvítězili jsme 6:3.

Dalším soupeřem byly Karlovy Vary. Měli jsme herní převahu, ale Varům skvěle zachytal brankář a v útoku úřadoval z brejků šikovný útočník a proto byl konečný výsledek remízový.

V posledním zápase dne jsme relativně lehce porazili vyšším rozdílem FBC Plzeň a zaslouženě obsadili 1.místo v A koši. V celkovém pořadí se zatím dělíme se Slavií Plzeň o první místo, na třetím místě jsou již s odstupem Karlovy Vary.

Zápasy jsme si opravdu užili, bylo se na co dívat. Radost ze hry byla vidět.

TS

 

V neděli nás čekal již podruhé C koš. Opět jsme chtěli bojovat o postup do B koše. Prvního soupeře z Toužimi jsme sice přehrávali, ale ne a ne dát gól. Když už se to přeci jen povedlo, tak nás soupeř zasypal sprškou odpovědí v podobě tří gólů. Reagovali jsem time-outem a stáhli hru na dvě formace. Výsledek se dostavil okamžitě a za tři minuty jsme opět vedli my, když se hatrickem blýskl útočník Vyčíchlo.

 
Druhý zápas proti Slávii byl o poznání těžší, čekal nás urostlý soupeř s ne moc vyspělou technikou. Snad až na dva hráče ze Slavie, kteří vynikali ve své týmu, byl tým Slavie opravdu hodně neflorbalově hrající soupeř. 
Celou dobu zápasu jsme drželi jednogólový náskok. My dali gól, soupeř po nás. Nakonec se skóre zastavilo na poměru 6:5 pro naše Gorilky.
 
V závěru jsme jasně přehráli tým z Horšovského Týna. V zápase se hatrickem vyznamenal mladší žák Koláček.
 
Všem hráčům bych rád poděkoval za předvedené výkony.
MH