9. – 10. 12. 2017

FBŠ Plzeň

Starší žáci

10. 12. 2017 – 2. koš (SH Šťáhlavy)
FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ MODŘÍ vs FLORBAL SOKOLOV 6:1 (1:1, 5:0)
Branky (asistence): 08:24 Dominik Kmoch (Vojtěch Mrvik), 14:32 Filip Zapletal (Ondřej Sihelský), 17:14 Matěj Kubeš (Matěj Šefrna), 17:21 Ondřej Sihelský, 18:38 Matěj Šefrna (Matěj Kubeš), 19:11 Matěj Albrecht (Jakub Sutner)

FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ ORANŽOVÍ vs FBC PLZEŇ WHITE 2:2 (1:2, 1:0)
Branky (asistence): 07:40 Petr Kelíšek (Ondřej Vavřička), 16:40 Jan Šik (Ondřej Vavřička)

FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ ORANŽOVÍ vs FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ MODŘÍ 2:9 (2:7, 0:2)
Branky (asistence): 06:25 Tomáš Průcha (Jan Schaffer), 08:54 Jan Schaffer (Jáchym Holeček)
Branky (asistence): 00:56 Filip Zapletal, 01:24 Matěj Šefrna (Vojtěch Mrvik), 01:57 Matěj Albrecht (Jakub Sutner), 04:02 Matěj Albrecht, 06:03 Vojtěch Mrvik(Matěj Albrecht), 07:40 Matěj Albrecht (Jakub Sutner), 09:16 Matěj Šefrna, 12:23 Filip Zapletal, 21:03 Matěj Šefrna (Jakub Sutner)

FLORBAL SOKOLOV vs FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ ORANŽOVÍ 2:0 (0:0, 2:0)

FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ MODŘÍ vs USK AKADEMIK CHEB 5:3 (3:2, 2:1)
Branky (asistence): 01:54 Dominik Kmoch, 02:45 Filip Zapletal (Ondřej Sihelský), 09:12 Matěj Šefrna (Matěj Kubeš), 14:41 Dominik Kmoch (Jakub Sutner), 15:19 Matěj Albrecht (Ondřej Sihelský)

USK AKADEMIK CHEB vs FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ ORANŽOVÍ 4:3 (1:2, 3:1)
Branky (asistence): 03:06 Matěj Černý (Tomáš Průcha), 07:12 Jan Schaffer, 20:03 Jan Šik (Tomáš Průcha)

FBC PLZEŇ WHITE vs FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ MODŘÍ 0:7 (0:3, 0:4)
Branky (asistence): 03:46 Matěj Albrecht (Filip Zapletal), 05:42 Filip Zapletal (Ondřej Sihelský), 08:53 Filip Zapletal (Ondřej Sihelský), 13:08 Filip Zapletal(Ondřej Sihelský), 13:51 Matěj Kubeš (Matěj Šefrna), 19:06 Matěj Albrecht (Ondřej Sihelský), 21:17 Ondřej Sihelský

FBŠ Plzeň

Starší žáci dnes odehráli další zápasy v lize. „A“ tým předvedl suverénní výkon a s přehledem ovládl 2. koš, který jsme pořádali.
„B“ tým odehrál velmi pěkné zápasy, hráči do toho dali vše, podpořil je skvělým výkonem brankář a obsadili čtvrté místo.

Tomáš Suchý

 

Přípravka

První místo na ROOKIE FLOORBALL CUP 2017 – KRALUPY nad VLTAVOU