Další ligový turnaj přípravky

FBŠ Plzeň

V neděli 21. 1. 2018 jsme se zúčastnili dalšího ligového turnaje, tentokrát v Plzni na 28. ZŠ. Opět jsme postavili 2 týmy a i přes větší počet omluvenek, především našich „starších“ a zkušenějších hráčů, se nás sešel slušný počet (15 dětí), takže jsme mohli poskládat 2 lajny do každého z našich týmů. Hrací čas byl 2 x 13 minut, na turnaji byly celkem 4 týmy, což představovalo spoustu času stráveného na palubovce. Rozlosování do našich týmů proběhlo spravedlivě a již klasicky podle víček.

„Oranžový tým“ v prvním zápase podlehl Slavii 4:8, ve druhém zápase jsme také podlehli týmu Tachova 9:12 a v posledním vzájemném zápase prohráli s kamarády z „modrého týmu“  8:11. Všechny naše zápasy měly podobný průběh, byly velice vyrovnané, ale bohužel se nám nedařilo proměňovat naše šance, kterých bylo opravdu dost.

„Modrý tým“ ve svém prvním zápase jasně podlehl týmu z Tachova 5:14, ve druhém zápase jsme vybojovali remízu 9:9 proti Slavii, kdy se nám podařilo vyrovnat 10 sekund před koncem při hře bez brankáře a již zmiňovaný závěrečný vzájemný zápas porazili naše kamarády z „oranžového týmu“ 11:8. I modří se docela trápili v koncovce a neproměňovali spoustu vyložených šancí.

Musím ale pochválit všechny zúčastněné hráče za předvedené výkony, za snahu a za bojovnost. Děkujeme i rodičům za podporu svých dětí, za skvělou atmosféru a budeme se těšit na dalším turnaji.

 

Petr Duczynski