Další turnaje elévů

FBŠ Plzeň

Domažlice

O víkendu jsme se zúčastnili turnaje v Domažiicích za účasti dalších osmi týmů. Naše mladé Gorily zde odehrály celkem osm utkání, ve kterých pětkrát zvítězily, dvakrát remizovaly a až v posledním utkání po velkém boji podlehly Slávii 2:4 a tato porážka je připravila o zlaté medaile.
K tomuto utkání ještě nutno říci, že jsme byli až do konce utkání minimálně vyrovnaným soupeřem a rozhodující gól na 4:2 ve prospěch soupeře jsme inkasovali až z brejku při našem závěrečném tlaku. Velká škoda. Přesto tento turnaj hodnotím velmi pozitivně, jak z hlediska celkového umístění i výsledků v jednotlivých zápasech, tak v kvalitě odehraných zápasů a v neposlední řadě dobrých výkonů všech našich borců.
Závěrem také chci poděkovat všem rodičům, kteří si vychutanili děkovačku s našimi borci se ze stříbrnými medailemi na krku.

Horšovský Týn

V sobotu 26. 3. 2017 se jedna naše gorilí tlupa vydala na turnaj do Horšovského Týna. Hrálo se pět utkání každý s každým v čase třináct minut (což jsme se na místě s ostatními trenéry dohodli, aby si kluci více zahráli, původně bylo plánováno pouhých devět minut).
První utkání jsme nezvládli a prohráli ho s FBC Plzeň (pozdější vítěz turnaje), kdy jsme se vůbec nemohli dostat do tempa soupeře. Naopak další tři utkání jsme zvládli velice dobře, zopakovali jsme naší tradiční nátlakovou hru a všechna tři utkání jsme přesvědčivě zvítězili. Zbývalo nám poslední utkání s Domažlicemi a to byl přímý boj o druhé místo.
I přesto, že jsme v utkání dvakrát prohrávali (0:2, 2:4), dokázali jsme vůlí a bojovností v poslední minutě vyrovnat a to nám přineslo zasloužené druhé místo. Všichni naši borci v utkáních podali velmi dobré výkony (kromě prvého utkání). V zápasech předváděli krásné akce, kterým tleskali nejen naši příznivci v hledišti, ale také trenéři a rodiče soupeřů.
Tímto ještě jednou chválím všechny naše Gorily za předvedené výkony, ze kterých jsem měl velmi dobrý pocit. Jen tak dál Goriláci!!!