Další turnaje elévů

FBŠ Plzeň

Domažlice

O víkendu jsme se zúčastnili turnaje v Domažiicích za účasti dalších osmi týmů. Naše mladé Gorily zde odehrály celkem osm utkání, ve kterých pětkrát zvítězily, dvakrát remizovaly a až v posledním utkání po velkém boji podlehly Slávii 2:4 a tato porážka je připravila o zlaté medaile.
K tomuto utkání ještě nutno říci, že jsme byli až do konce utkání minimálně vyrovnaným soupeřem a rozhodující gól na 4:2 ve prospěch soupeře jsme inkasovali až z brejku při našem závěrečném tlaku. Velká škoda. Přesto tento turnaj hodnotím velmi pozitivně, jak z hlediska celkového umístění i výsledků v jednotlivých zápasech, tak v kvalitě odehraných zápasů a v neposlední řadě dobrých výkonů všech našich borců.
Závěrem také chci poděkovat všem rodičům, kteří si vychutanili děkovačku s našimi borci se ze stříbrnými medailemi na krku.

 

Horšovský Týn

V sobotu 26. 3. 2017 se jedna naše gorilí tlupa vydala na turnaj do Horšovského Týna. Hrálo se pět utkání každý s každým v čase třináct minut (což jsme se na místě s ostatními trenéry dohodli, aby si kluci více zahráli, původně bylo plánováno pouhých devět minut).
První utkání jsme nezvládli a prohráli ho s FBC Plzeň (pozdější vítěz turnaje), kdy jsme se vůbec nemohli dostat do tempa soupeře. Naopak další tři utkání jsme zvládli velice dobře, zopakovali jsme naší tradiční nátlakovou hru a všechna tři utkání jsme přesvědčivě zvítězili. Zbývalo nám poslední utkání s Domažlicemi a to byl přímý boj o druhé místo.
I přesto, že jsme v utkání dvakrát prohrávali (0:2, 2:4), dokázali jsme vůlí a bojovností v poslední minutě vyrovnat a to nám přineslo zasloužené druhé místo. Všichni naši borci v utkáních podali velmi dobré výkony (kromě prvého utkání). V zápasech předváděli krásné akce, kterým tleskali nejen naši příznivci v hledišti, ale také trenéři a rodiče soupeřů.
Tímto ještě jednou chválím všechny naše Gorily za předvedené výkony, ze kterých jsem měl velmi dobrý pocit. Jen tak dál Goriláci!!!

 

Jan Staněk

Gorilí víkend na Belvíku
Více informací zde.