Druhé ligové představení MLŽů v sezoně 18/19

Florbal Plzeň
Mladší žáci Plzeň

Mladší žáci se letos podruhé představili na ligových turnajích. Bílé gorilky byly v sobotu 20. 10. 2018 v Domažlicích, tým oranžových gorilek si v neděli 21. 10. 2018 zahrál v Rokycanech.

 

Tým bílých

… si hravě poradil s domácím týmem Domažlic 11:0, pak remizoval 5:5 s děvčaty se Slavie a v posledním zápase vyhrál nad Tlučnou. 

Kluci z Domažlic dorazili v malém počtu (pouze 8 hráčů), tak se naše vítězství nabízelo. Soupeře jsme k ničemu nepustili.

Zápas s děvčaty byl už trochu o něčem jiném. Děvčata byla houževnatější soupeřem. Bohužel jsem v zápase řešili zbytečně výroky rozhodčího a nechali soupeřky vyrovnat. V zápase jsme vedli 5:2. Pokud bychom se soustředili pouze na náš výkon a hráli, co jsme si řekli, k žádným komplikacím by v zápase nemělo dojít.

Zápas s Tlučnou byl z naší strany asi nejlepší. Tlučná se oproti minulým sezonám herně hodně zvedla a zápasy jsou vyrovnanější. Krokodýli mají pár velkých kluků, se kterými mají naše technické gorilky potíž: 🙂

Co musíme zlepšit: výběr místa, komunikaci mezi hráči, zakončení

Všem jsme se zlepšili: rozehrávky standardních situací – konečně 😀

TK

 

Tým oranžových

V neděli odehrál svůj druhý turnaj tým oranžových, tentokrát o jeden výkonnostní koš výše a bylo to znát. V zápase s FBC jsme sice šli ve čtvrté vteřině do vedení, ale v průběhu zápasu se projevila kvalita soupeře a konečný výsledek 1:5 byl zcela spravedlivý. Bohužel také v dalších dvou zápasech jsme rychlostně ani herně nestíhali soupeři a obě utkání pro nás skončila porážkou. Máme tak další motivaci pro zlepšování se na trénincích.

MV