Elévové mají za sebou letošní premiéru. Nové dresy štěstí nepřinesly

FBŠ Plzeň

Celkem se o víkendu do boje vydaly čtyři gorilí tlupy.

V sobotu jeden tým bojoval na 28.zš na turnaji pořádané Slavií. Hra vypadala dobře, často jsme dostávali našeho protivníka pod tlak, ale to proměňování šancí nás trápilo. A byla to předzvěst celého víkendu 🙂 V bráně se blýskl Daniel Pojar. Celkově z toho bylo čtvrté místo a bramborové medaile.

V neděli jsme měli dva týmy na námi pořádaném turnaji na ZČU. Zde se nám opravdu nedařilo, hra byla velmi rozháraná, nehráli jsme to co se učíme celý rok. Byli jsme bez pohybu a tak se hrát prostě nedá. Navrch spousta neproměněných, ba až spíše zahozených šancí. Ten den i štěstíčko stálo zády. Celkové 5. a 6. místo – to bylo reálným obrazem toho, co se dopoledne odehrálo na naší palubovce.

A tak jediný tým, který tento víkend držel gorilí prapor hrdě nad hlavou byl tým vyslaný na turnaj do Tachova.
Zde ovšem borci doplatili na malý počet hráčů. Tím pádem nám nezbyly síly do posledního utkání, jinak byl ale celý turnaj povedený a při pěkných akcích nám tleskali i rodiče ostatních týmů. Tým goril vedený Honzou Staňkem si na krk pověsil zasloužené stříbrné medaile.

Další turnaje nás čekají 11. a 12. 2. – rozpis do týmů už je zveřejněn, prosím omlouvejte se včas, ať předcházíme situaci, která nastala v Tachově (málo hráčů – tři nedorazili bez omluvení!!!!)