Gorilí víkend na Belvíku – 1. ročník

Florbal FBŠ Plzeň

Tak a máme za sebou 1. ročník „Gorilího víkendu na Belvíku.“ A že to byla to veliká akce! Celkem se víkendu zúčastnilo 72 členů FBŠ Plzeň, 4 se kvůli nemoci dostavit nemohli – škoda.

 

Pátek:
Zahájili jsme v 18.30 hodin výbornou večeří. Anička nám uvařila „knedlo vepřo zelo“. Pak přišly na řadu informace jakým způsobem bude probíhat víkend, informace o wellness, rozlosování do týmů na hry a soutěže, které se budou o víkendu konat. Děti byly i na noční koulovačce. Vše probíhalo v uvolněné a přátelské atmosféře. Následovala volná zábava, která trvala až do ranních hodin. 

 

Sobota:
V sobotu ráno jsme začali lovit QR kódy. Bylo jich celkem 10. Kódy byly rozmístěny různě po hotelu. Dokonce byl jeden pohyblivý, na číšníkovi. 🙂 Na každém z kódů byla jedna zásada Fair Play. Byl to celkem šrumec, jak celé týmy (složené z dospělých i dětí) poletovaly po hotelu a hledaly schované kódy. V každém kódu bylo schováno jedno písmenko, po nasbírání všech písmenek se muselo dát dohromady slovo VÍTĚZSTVÍ. Získané slovo se pomocí kódovací tabulky převedlo na číslo. Číslo se pak použilo pro číselný zámek. Tak se týmy dostaly k pokladu.

 


 

Po snídani jsme se rozdělili na dvě party. Jedna šla lyžovat, druhá na procházku. Sobota byla opravdu luxusní. Bylo nádherně. Na svahu nebyli skoro žádní lidé. Sníh na to, že bylo 10. prosince, byl parádní. Užili jsme si prosincové lyžování na 100%. I ti, co se vydali na procházku se vrátili maximálně spokojení. Po procházce děti ještě sáňkovaly a bobovaly.

K obědu byl vepřový plátek, pečené brambory a zelenina. Po obědě šli lyžaři opět brousit svah, někdo odpočíval po náročné noci, někdo si již začal užívat procedury wellness (vířivku, saunu, páru, solnou jeskyni, masáže …). Děti chodily do tělocvičny na fotbálek a stolní tenis. Také jsme koukali na naše reprezentanty, jak bojovali na MS s Finy. Každý si našel svoje.

Následovala večeře, gulášek s bramborovým knedlíkem. Jedni šli po večeři na večerní lyžování, druzí soutěžili ve hře „ruce / nohy“, děti byly v tělocvičně nebo si hrály po chodbách.  Někteří zůstali v restauraci a povídali si nebo hráli společenské hry. Prostě a jednoduše byla zábava. 

 

Neděle:
Celou noc pršelo a ani ráno tomu nebylo jinak. Snídani jsme tedy protáhli. Nikomu to nevadilo, byli jsme unavení z předchozího ponocování. Tedy kromě dětí. Těm jsme připravili turnaj v kopané. Skoro dvě hodiny vydrželi kluci v tělocvičně. Pomalu jsme začínali balit věci, dávali lyžařské vybavení do aut. Sedělo se, povídalo. K obědu jsme dostali na rozloučenou řízek a bramborový salát. Po obědě skončil náš 1. společný gorilí víkend. Ještě foto všech účastníků a hurá domů. 

 

Chtěli bychom poděkovat všem, co se zúčastnili. Víkend se povedl a snad se z toho stane tradice. Další víkend by mohl proběhnout 9. – 11. června 2017, to mají na Belvíku volno. 😀 Měli byste zájem?

 

Koukněte se do fotogalerie. 🙂

 

Tomáš a Markéta Karlovi

4 Vzkazy - Gorilí víkend na Belvíku – 1. ročník

  1. Super termín na další víkend! Oslavíme tam další úspěch po Nisa open v Liberci a kluci se znovu více stmelí a domluví taktiku na Hummel open do Brna:-)Díky všem, kteří jste tam byli!

  2. Díky všem za účast, díky za spolupráci, díky fotografům …

    Pokud máte nějaké náměty na zlepšení, prosím napište. Pokusíme se udělat další podobnou akci. Vím, na pokoji bylo chladno. 🙂 TK

Diskuze uzavřena