Gorilí víkend na Belvíku – prosinec 2017

FBŠ Plzeň

Máme za sebou už třetí gorilí víkend. A zase to bylo naprosto skvělé.

Belvík nás tentokrát přivítal chumelenicí, takže když jsme se všichni vyškrábali z Rudy nahoru, někteří jsme byli dotaženi :), strhla se hned večerní koulovačka. Po večeři začínáme už tradiční celovíkendovku.

Tentokrát je třeba plnit úkoly a vydělávat tak gorilí peníze. Zapojují se všichni, což je super a my moc děkujeme ;-). Luštíme šifry, plníme rodinné sportovní úkoly, holčičky vyrábí vánoční ozdoby, kluci plní úkolovou kartu… sbíráme stovečku ke stovečce. Páteční večer se dospělákům opět povedl, no jako ostatně pokaždé. Nechyběla zase ani noční/ranní obíhačka :). V sobotu proběhla lyžovačka, procházky, bobovačka a na krásné zakončení dne wellness a masáže.

FBŠ Plzeň

V sobotu večer už mají všichni potřebných 500 korun gorilích a můžeme směňovat za výhry – domácí vaječňák pro maminku, domácí vepřovka pro tatínka, gorilí gymbag z limitované edice pro hráče a perníková truhla pro sourozence.

FBŠ Plzeň

FBŠ Plzeň

V neděli nás budí sluníčko. Neuvěřitelné, že nám to počasí opět takhle skvěle vyšlo!

 

Lidi, bylo to prostě skvělý. Celý víkend byla zábava, děti i rodiče si to myslím užili. Díky všem za účast a těšíme se na další akce.

Tým GS

 

1 vzkaz - Gorilí víkend na Belvíku – prosinec 2017

  1. Díky moc za skvělý víkend. Bylo to opět super – počasí, lidé, děti, trenéři, zázemí…
    Všichni jsme si to užili.
    Moc děkujeme.
    rodina Hrubých

Vložte vzkaz

Váš email nebude zveřejněn.


*