MLŽi na Tatranu

Vzhledem k tomu, že tým bílých gorilek měl v rozpisu turnajů opět měsíční pauzu, vyrazili jsme do Prahy na přátelské utkání se střešovickým Tatranem. Cílem bylo především odehrát kvalitní utkání s těžkým soupeřem a vyzkoušet si předpokládanou sestavu pro letní turnaj v Brně. Hrálo se 3×20 minut hrubého času s 10 minutovým nastavením.

Tempo zápasu bylo opravdu vysoké, jedna akce střídala druhou a poměrně brzy jsme prohrávali o 2 branky, když soupeř hrozil především z rychlých přechodů do útoku a přečíslení. Postupně se však hra vyrovnala, padlo několik gólů po pěkných akcích a přibližně v polovině zápasu bylo srovnáno. V závěrečné části jsme ještě vyzkoušeli jiné složení útoků a nakonec zvítězili 10:7. Pochvalu si zaslouží všichni hráči a doufáme, že nabrali další zkušenosti. Díky patří také rodičům za početnou diváckou kulisu.