Naše přípravka rozjela sezónní kolotoč turnajů

Turnaj 1., ZČU

První hrací den jsme turnaj pořádali na ZČU. Bylo zde pět týmů. Hrála se pořádná porce zápasů. Den ubíhal, naše gorilky si zvykají na první opravdové zápasové vypětí. Je to pro ně velká makačka, ale nakonec vše zvládnou. Dnes to sice na medaile nestačilo, ale to nevadí, je důležité, že jsme si všichni pěkně zahráli.
 
Turnaj 2., ZČU
I druhý turnaj jsme pořádali. Nakonec se nás sešla slušná banda. Hráli jsme na tři lajny a jezdili od podlahy pěkně od začátku. Přehrávali jsme naše soupeře, a když nenarůstalo skóre na naší straně, tak to bylo většinou naší střeleckou nemohoucností 🙂 Jediný náš přemožitel – vítěz turnaje byl ze Stoda. Nezachytili jsme začátek zápasu a jako opaření jsme koukali jak náš soupeř vede už 4:0. Poté jsme se herně zvedli a zbytek zápasu i vyhráli. Manko se nám ovšem smazat nepodařilo. Prohra 3:5 nic nezměnila na tom že jsme zbytek zápasů vyhráli a obsadili krásné 2. místo. Poděkování patří všem hráčům, kteří makali na sto procent.
 
Turnaj 3., 28. ZŠ
Na třetí turnaj v pořadí dorazily spíše méně zkušené gorilky. Nabíraly zkušenosti a osahávaly si chuť opravdového zápasového prostředí s bouřlivou atmosférou diváků. Na začátku turnaje jsme nevěděli kudy kam, měli jsme strach běžet s míčkem dopředu, báli jsme se soupeřů, kteří hráli lépe. Byla to zkouška ohněm. Nicméně jsme se z toho dokázali prokousat, pomalu jsme se začali drát dopředu, dali jsme první góly ve svém životě, měli jsme radost ze hry, ať už byl výsledek jakýkoliv. Teď víme proč trénujeme pravidelně a víme, že chceme trénovat, abychom mohli na dalším turnaji zase zažívat ty radostné pocity z této nádherné hry. Dokonce jsme ten den připsali i první vítězství, tak moc jsme se za jeden den zlepšili 🙂