Opět zlaté Kralupy

Kralupy open - elévové

Bílý tým
Tým bílých složený převážně z hráčů ročníku 2007 jel opět sbírat zkušenosti a pokusit se o co nejlepší výsledek.

 
První zápas jsme hráli proti aspirantovi na titul Florbalové akademii z Mladé Boleslavi. První půlku jsme se soupeře nezalekli a je velká škoda, že jsme neproměňovali šance. Zápas mohl být o poznání vyrovnanější. Po půlce jsme prohrávali 3:0. Druhou půlku kluci z MB využili klidu na hokejkách a pohodlně navýšili skóre na konečných 12:0.  
Další zápas jsme hráli proti celku z Neratovic. Tento zápas se nám opravdu nepovedl a i přesto že si myslím, že kvalita byla na naší straně, tak jsme prohráli a vyřadili se ze hry o postup ze skupiny.
Třetí zápas jsme hráli proti FBC Kralupy n/V. Na našem týmu bylo vidět, že přišel o šanci na postup. Po půlce jsme prohrávali 5:1. Ještě na začátku druhé půle byl stav stejný. Potom ovšem přišel zlom a kluci se chtěli porvat o lepší výsledek, začali bojovat a drželi se pokynů, odměnou jim bylo vyrovnání zápasu na 5:5. 
Čtvrtý zápas nás svedl dohromady s Olympem Praha. Soupeř byl celou první půlku lepší a zaslouženě vedl 4:0 po půlce. Naše gorily si ale chystaly druhý obrat dnešního dne a po dalším skvělém a odbojovaném výkonu zvládly zápas vhrát v poměru 5:4 !!!!
Poslední zápas nás čekal velmi silný tým Black Angels. Každý zápas s takovým soupeřem nás posouvá dál a tak jsme vzali za vděk vyšší porážku 1:8.
 
Je vidět, že nás čeká spousta práce s hokejkou, dále budeme muset zapracovat na rychlosti, ovšem turnaj bych i tak hodnotil kladně s pozitivem získaných zkušeností.
 
MH
 
 
Tým oranžových – vítězové turnaje
Oranžový tým prošel turnajem bez porážky a zaslouženě bral zlato. V základní skupině jsme si postupně poradili s týmy Florbal Neratovice „A“, FBK Olymp Praha Poseidon, FC Bučís Team, Florbal Sokolov „žlutí“ a FbC Hradec Králové „bílí“.
 
V nadstavbě turnaje jsme hráli s Florbalovou akademií MB o postup do finále. Začátek zápasu nám trochu utekl a prohrávali jsme.   Nakonec jsme akademii přehráli a postoupili do vysněného finále turnaje. 
 
Také finále s FBC Panthers Liberec „black“ jsme nezačali nejlépe. Dostali jsme gól hned v prvním střídání. Pak přišla ještě jedna rána od soupeře a už jsme prohrávali 0:2. Naštěstí jsme rychle dali kontaktní gól a vrátili se do zápasu. Soupeř nám ještě jednou odskočil na rozdíl dvou branek, ale to bylo již z jeho strany vše. Liberci došly síly. Naopak my se probudili a sázeli soupeři jeden gól za druhým. Konečné skóre se zastavilo na 9:3 pro gorilky. Bereme Zlato! 
 
Není třeba více slov, koukněte na sestřih… Díky všem hráčům za předvedené výkony, díky rodičům za báječnou atmosféru, díky kameramanům, díky přípravce za dlouhé čekání…
 

TK

 

Gorilí víkend na Belvíku
Více informací zde.