Opět zlaté Kralupy

Kralupy open - elévové

Bílý tým
Tým bílých složený převážně z hráčů ročníku 2007 jel opět sbírat zkušenosti a pokusit se o co nejlepší výsledek.

 
První zápas jsme hráli proti aspirantovi na titul Florbalové akademii z Mladé Boleslavi. První půlku jsme se soupeře nezalekli a je velká škoda, že jsme neproměňovali šance. Zápas mohl být o poznání vyrovnanější. Po půlce jsme prohrávali 3:0. Druhou půlku kluci z MB využili klidu na hokejkách a pohodlně navýšili skóre na konečných 12:0.  
Další zápas jsme hráli proti celku z Neratovic. Tento zápas se nám opravdu nepovedl a i přesto že si myslím, že kvalita byla na naší straně, tak jsme prohráli a vyřadili se ze hry o postup ze skupiny.
Třetí zápas jsme hráli proti FBC Kralupy n/V. Na našem týmu bylo vidět, že přišel o šanci na postup. Po půlce jsme prohrávali 5:1. Ještě na začátku druhé půle byl stav stejný. Potom ovšem přišel zlom a kluci se chtěli porvat o lepší výsledek, začali bojovat a drželi se pokynů, odměnou jim bylo vyrovnání zápasu na 5:5. 
Čtvrtý zápas nás svedl dohromady s Olympem Praha. Soupeř byl celou první půlku lepší a zaslouženě vedl 4:0 po půlce. Naše gorily si ale chystaly druhý obrat dnešního dne a po dalším skvělém a odbojovaném výkonu zvládly zápas vhrát v poměru 5:4 !!!!
Poslední zápas nás čekal velmi silný tým Black Angels. Každý zápas s takovým soupeřem nás posouvá dál a tak jsme vzali za vděk vyšší porážku 1:8.
 
Je vidět, že nás čeká spousta práce s hokejkou, dále budeme muset zapracovat na rychlosti, ovšem turnaj bych i tak hodnotil kladně s pozitivem získaných zkušeností.
 
MH
 
 
Tým oranžových – vítězové turnaje
Oranžový tým prošel turnajem bez porážky a zaslouženě bral zlato. V základní skupině jsme si postupně poradili s týmy Florbal Neratovice „A“, FBK Olymp Praha Poseidon, FC Bučís Team, Florbal Sokolov „žlutí“ a FbC Hradec Králové „bílí“.
 
V nadstavbě turnaje jsme hráli s Florbalovou akademií MB o postup do finále. Začátek zápasu nám trochu utekl a prohrávali jsme.   Nakonec jsme akademii přehráli a postoupili do vysněného finále turnaje. 
 
Také finále s FBC Panthers Liberec „black“ jsme nezačali nejlépe. Dostali jsme gól hned v prvním střídání. Pak přišla ještě jedna rána od soupeře a už jsme prohrávali 0:2. Naštěstí jsme rychle dali kontaktní gól a vrátili se do zápasu. Soupeř nám ještě jednou odskočil na rozdíl dvou branek, ale to bylo již z jeho strany vše. Liberci došly síly. Naopak my se probudili a sázeli soupeři jeden gól za druhým. Konečné skóre se zastavilo na 9:3 pro gorilky. Bereme Zlato! 
 
Není třeba více slov, koukněte na sestřih… Díky všem hráčům za předvedené výkony, díky rodičům za báječnou atmosféru, díky kameramanům, díky přípravce za dlouhé čekání…
 

TK