Přípravka – turnaj na 33.ZŠ – 16. 3. 2019

V sobotu 16. 3. 2019 jsme se zúčastnili dalšího ligového turnaje, který tentokrát pořádal náš klub na naší domovské 33. ZŠ. Přihlásili jsme 2 týmy, nakonec nás bylo 23 hráčů, což by klidně stačilo i na postavení 3 týmů. V obou našich týmech jsme opět vyzkoušeli více hráčů na brankářském postu, na soupisce jsme měli i ty naše nejmenší gorilky předškolního věku. Spousta našich hráčů teprve sbírala svoje první zápasové zkušenosti. Největšími tahouny svých týmů byli opět ti staří a zkušenější, kteří mnohokrát předvedli krásné akce. Naopak ti mladší a méně zkušenější většinou soupeřům nestačili a ti je pak přehrávali. Ale v ligových turnajích výsledky vůbec nejsou důležité, nejdůležitější je mít radost ze svého oblíbeného sportu a všeobecně radost ze hry.

Krátce z výsledků, oranžový tým: remíza 5:5 s FBC Plzeň, výhra 8:4 proti modrému týmu gorilek, prohra 4:8 s Tachovem, prohra 1:8 s Tlučnou, výhra 4:1 se Stodem.

Modrý tým: výhra 3:2 se Stodem a pak už jen prohry 4:8 proti oranžovému týmu gorilek, 2:5 proti FBC Plzeň, 0:5 s Tachovem a 2:8 proti Tlučné.

Děkujeme rodičům za podporu svých dětí, za přípravu a úklid mantinelů, za praní dresů a za to, že během turnaje připravili svým dětem skvělou atmosféru. Budeme se těšit na dalším turnaji.

Petr Duczynski