Přípravka – turnaj Plzeň 28. ZŠ – 3. 11. 2018.

Florbal Plzeň

Naše nejmenší gorilky se zúčastnily svého dalšího ligového turnaje v sobotu 3. 11. 2018. Měli jsme přihlášený jen 1 tým, bohužel se nám nepodařilo přihlásit  i druhý tým, protože turnaj byl již plně obsazený, tak se bohužel na všechny naše hráče nedostalo. Celkem se tohoto turnaje zúčastnilo 6 týmů, hrací systém byl každý s každým 1 x 13 minut, proto jsme nominovali max. 10 hráčů, aby si děti co nejvíce zahrály a zbytečně dlouho nečekaly.

První zápas jsme hráli proti silnému týmu z Tachova. Byl to vyrovnaný souboj, který skončil zaslouženou remízou 1:1. Druhý zápas nás čekal tým z Tlučné. Začátek utkání nám utekl a rychle jsme prohrávali. Potom jsme se zlepšili a velikou bojovností se nám podařilo vyrovnat na konečných 3:3. Třetí zápas nás čekal Stod žlutý, bylo to opět vyrovnané, ale na konci zápasu jsme dostali trochu nešťastný gól z poloviny hřiště a prohráli jsme 2:3. Čtvrtý zápas proti Slavii byl z naší strany jednoznačný, i když ke konci utkání jsme dostali 2 zbytečné góly, nakonec jsme zvítězili 4:2. Poslední pátý zápas proti Stodu černým byl opět jednoznačný a zvítězili jsme 6:1. Takže celkem 2 výhry, 2 remízy a jen 1 prohra je pro nás docela slušný výsledek.

Chtěl bych pochválit všechny zúčastněné hráče za předvedené výkony a hlavně za snahu, i když bychom mohli zkoušet trochu více přihrávek a kombinace. Na každý zápas jsme opět nasadili jiného brankáře, naši nejmladší hráči opět sbírali svoje první zápasové zkušenosti. Děkujeme rodičům za podporu svých dětí, za praní dresů, a že během zápasů opět vytvořili příjemnou atmosféru. Těšíme se na dalším turnaji.

Petr Duczynski