Přípravka – turnaj Plzeň 33. ZŠ – 17. 11. 2018

Naše nejmenší gorilky se zúčastnily svého dalšího ligového turnaje v sobotu 17. 11. 2018. Tentokrát turnaj pořádal náš klub na naší domácí 33. ZŠ v Plzni. Měli jsme přihlášené 2 týmy, rozlosování do našich jednotlivých týmů proběhlo klasicky a spravedlivě podle víček. Celkem se tohoto turnaje zúčastnilo 5 týmů, hrací systém byl každý s každým 2 x 9 minut.
Oranžový tým byl papírově lehce silnější a tomu odpovídaly i výsledky. Porazili jsme Tachov červený i naše kamarády z týmu modrých, remízovali s Tachovem černými a prohráli jen se Slávií. Papírově slabší tým modrých všechny svoje zápasy prohrál, hráči spíše ještě získávají svoje první turnajové zkušenosti. Také naše úplně nejmenší gorilky –  oba malí kluci vstřelili svoje vůbec první turnajové góly a měli z toho pochopitelně velkou radost. V obou týmech jsme opět střídali brankáře, k vidění bylo spoustu hezkých zákroků, pohledných akcí, přesných přihrávek i krásných vstřelených branek. Nejdůležitější bylo, že si všichni dostatečně zahráli a hlavně je ta hra bavila.
Chtěl bych pochválit všechny zúčastněné hráče za předvedené výkony a hlavně za snahu. Děkujeme rodičům za podporu svých dětí, za pomoc při pořádání turnaje, za praní dresů, a že během zápasů opět vytvořili příjemnou atmosféru. Těšíme se na dalším turnaji.

Petr Duczynski