Přípravka

Přípravka

V neděli 4. 3. 2018 jsme pořádali další turnaj na naší domácí 33. ZŠ v Plzni. Tým „modrých“ odehrál svoje zápasy ráno a tým „oranžových“ hrál zase odpoledne.

Modří: tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 5 týmů, hrací čas byl 2 x 9 minut. První zápas proti FBC Plzeň blue nám vůbec nevyšel, naši hráči se vůbec nedostali do tempa a jednoznačně jsme prohráli 1:10. Druhý zápas proti Black teamu už byl mnohem lepší a zvítězili jsme 9:6. Třetí zápas proti Tachovu červeným jsme jednoznačně zvítězili 9:3. Poslední zápas proti Tachovu černým jsme po boji prohráli 5:9. Celkem tedy 2 výhry a 2 prohry je pro nás docela slušný výsledek.

Oranžoví: tohoto turnaje se zúčastnily celkem 4 týmy, hrací čas byl 2 x 13 minut. První zápas proti FBC Plzeň white nám vyšel dobře a zvítězili jsme 9:6. Druhý zápas proti Horšovskému Týnu jsme jednoznačně vyhráli 10:5. Nejnapínavější a nejvyrovnanější byl náš třetí zápas proti Slavii Plzeň, kdy po velikém boji se nám podařilo skórovat v poslední minutě a zvítězili jsme 5:4. Celkem tedy 3 výhry ze 3 zápasů je pro nás skvělý výsledek.

Musím pochválit všechny zúčastněné hráče za předvedené výkony, za bojovnost, za hezké kombinace a spoustu vstřelených gólů. Brankář nám opět skvěle zachytal a mnohokrát svůj tým podržel. Velkou pochvalu mají ti hráči, kteří odehráli oba dva turnaje za sebou, za to že to fyzicky zvládli. Turnaje se zúčastnilo i několik našich nejmenších gorilek, které teprve sbírají svoje první zápasové zkušenosti.

Děkujeme rodičům za pomoc při pořádání turnaje, za obsluhu časomíry, za praní dresů, uklízení mantinelů atd. a budeme se těšit na dalším turnaji.