ROOKIE FLOORBALL CUP 2017 – KRALUPY nad VLTAVOU aneb zlaté loupení ve středních Čechách

FBŠ Plzeň - Kralupy

Ve druhém letošním výběrovém turnaji přípravky konaného v Kralupech nad Vltavou se naše malé gorilky opravdu blískly, ale od začátku … První zápas jsme s domácími Kralupy před zaplněným hledištěm s přehledem vyhráli 7:2 a připravili jsme si dobrý vstup do tohoto turnaje. Další tým, který naše borce vyzval k souboji dorazil z Prahy 10 Wizards DDM a to už byl rovnocenný soupeř. V první polovině utkání jsme se přetahovali o vítězství a hvizd rozhodčího ukončil půlku remízou, pak jsme se ale zvedli a nakonec s celkově druhým týmem jsme zvítězili 6:3. Se Startem 98 Praha Kunratice jsme si udělali chuť k obědu a hravě vyhráli 8:1.

Po naší turnajové pauze jsme vyrazili na Neratovice a pojali to jako zákusek po vydatném obědě. S přehledem slavili další body za vítězství 12:0 a brankář Vítek slavil první nulu v turnaji. Poslední zápas turnaje a zároveň poslední vystoupení našich gorilek byl vlastně souboj o zlato! Kanonýři z Kladna přivezli opravdu silný tým a do posledních minut to byl zápas nahoru a dolů. Nakonec jsme odskočili o dva góly a v závěru ještě přidali jeden úspěšný zásah. Píšťalka zastavila čas s výsledkem 7:4 a my začali slavit ZLATO!!!

Pochvalu mířím za prvé rodičům, že věnovali svůj čas s dětmi sportu. Za druhé našim gorilkám Jardovi, Filipovi, Honzíkovi, Jiříkovi, Natálce, Vítkovi, Lukášovi a Martinovi za skvělé výkony na hřišti. Za třetí a ještě jednou Filipovi za turnajové ocenění Nejlepší hráč turnaje, za své bezchybné vystoupení na hřišti, kde byl každým krokem přínosem pro tým. Děkuji všem za týmového ducha a ještě teď tleskám a těším se na příště!!!

Jiří Jogl