STRŽi v Kašperkách

Florbal
Další turnaj pro naše starší žáky v A koši dopadl velice dobře. Na tento turnaj jsme byli už oslabeni o sedm hráčů, kteří posílili tým Rokycan. Proto jsme museli i ubrat z cílů. Cílem bylo udržet A koš, abychom mohli potkávat ty nejlepší týmy v našem regionu.
 
První zápas proti Klatovům napověděl, že dnes je to náš den. Utkání probíhalo v poklidu a úplně zaslouženě jsme si došli pro vítězství 9:3. Hatrikem se blýskl náš nový spoluhráč Matěj Mudra, který přišel na hostování z Tlučné. Kluci hráli s nadhledem. Některým hráčům začala vyhovovat role lídrů a tím, že je osud týmu na jejich bedrech, se vyšvihli k parádním výkonům. 
 
Druhý zápas jsme hráli proti Rokycanům a z naší strany to bylo asi nejpovedenější utkání, asi nikdo v hale by se nedivil, kdybychom ho vyhráli klidně o dvě, tři branky. Ovšem ne vždycky lepší vyhrává a tak nás mohli mrzet nevyužité šance, jelikož soupeř na konci zápasu strhl vedení na svou stranu. Odskočit o více gólů se Rokycanům povedlo, až při naší hře bez brankáře. Ondra neskutečný výkon v bráně!
 
Zápas o 3. místo proti FBCéčku byl velice těžký. Soupeř byl sice favorit, ale kluci opět makali a mohli na hřišti vypustit duši, aby dosáhli kýženého vítězství. Opět nás můžou mrzet neproměněné šance, jelikož soupeř jediným zásahem tři minuty před koncem určil naší porážku nejtěsnějším rozdílem 0:1.
 
Dnes jsem byl s předvedenou hrou spokojený. Touha kluků dokázat, že patří do A koše i v okleštěné sestavě byla enormní a provázela nás celým turnajem – JEN TAK DÁL! Cíl jsem splnili nad plán a už se těšíme na další turnaj.
 
Matouš Hrdlička