Diskuze – Přípravka

30 Vzkazy - Diskuze – Přípravka

 1. Ahoj gorilky, příští pondělí se ruší focení našich hráčů na 33.ZŠ, posouvá se to o 1 týden na 4.2.2019, tak s tím prosím počítejte, díky. Petr Duczynski.

 2. Ahoj gorilky, k dnešnímu dni máme potvrzených 9 dětí na sobotní turnaj, ještě zbývá 1 volné místo. Aktuální nominace: Černý Jan, Krepindel Ondřej, Sedláček Lukáš, Šiková Anna, Junk Nikolas, Nečasová Dominika, Adamec Daniel, Horáček Martin, Hájský Eliáš. To,že někdo neví, pro nás není potvrzení. Díky Petr Duczynski.

 3. Ahoj gorilky, tuto sobotu 26.1.2019 nás čeká další ligový turnaj. Bude to na 25.ZŠ v Plzni-Slovany, Chválenická 17. Sraz je v 8:45 hod, předpokládaný konec v cca 13:00 hod.

  Protože na posledních dvou turnajích vás bylo málo, tak jsme tentokrát přihlásili jenom jeden tým. Nominováni jsou všichni zdraví a přítomní hráči, turnaje se ale zúčastní pouze prvních 10 hráčů, kteří potvrdí svoji účast zde na diskuzi, sms, nebo emailem. Tak vás opět prosíme, potvrzujte svoji účast, nebo se omlouvejte. Děkujeme za pochopení a uvidíme se v sobotu. Petr Duczynski.

 4. Ahoj gorilky, v pondělí 28.1.2019 v cca 16:10 hod proběhne focení našich hráčů, bude to v tělocvičně na 33.ZŠ v Plzni, tak přijďte pokud možno všichni, díky. Petr Duczynski.

 5. Zdravím. Omlouvám Péťu Urválka ze zítřejšího tréninku a z tréninků celý příští týden. Dnes byl na řezání dásní 🙁 Děkuji PU

 6. Ahoj gorilky, posílám předběžné informace o dalším našem turnaji, který by měl být tuto sobotu 12.1.2019 v Plzni-Doubravka na 14.ZŠ, Zábělská 25. Sraz v 9:15 hod, předpokládaný konec v cca 13:15 hod. Nominováni jsou všichni zdraví a přítomní hráči, potvrzujte svojí účast, nebo se omlouvejte zde na diskuzi, sms, nebo emailem. Trenér by měl být Matouš. Kdyby došlo k nějaké změně, tak to napíšeme zde na diskuzi, tak to prosím pozorně sledujte. Díky, Petr Duczynski.

 7. Ahoj gorilky, tréninky v novém roce začnou od pondělí 7.1.2019, tak si do té doby od florbalu trochu odpočněte a užijte si hezké vánoce. Petr Duczynski.

 8. Ahoj gorilky, tuto sobotu 15.12.2018 nás čeká další ligový turnaj v Tachově, Pobřežní 1656. Sraz bude v 9:15 hod, předpokládaný konec ve 14:00 hod. Máme přihlášené 2 týmy, každý tým odehraje 5 zápasů. Nominováni jsou všichni zdraví a přítomní hráči. Prosím potvrzujte svoji účast, nebo se omlouvejte zde na diskuzi, sms, nebo emailem. Náš trenér v Tachově bude pravděpodobně Matouš, přijeďte si zahrát v co největším počtu. Díky, Petr Duczynski.

 9. Ahoj gorilky, s velkým předstihem připomínám další ligový turnaj, který bude 15.12.2018 v Tachově. Opět máme přihlášené 2 týmy, tak by bylo dobré, aby nás bylo alespoň 14 hráčů. Kdyby už teď někdo věděl, že nemůže jet, tak dejte vědět zde na diskuzi, sms, nebo emailem. Díky, Petr Duczynski.

Vložte vzkaz

Váš email nebude zveřejněn.


*