Vydařený turnaj mladších žáků!

V sobotu 25. 2. jsme pořádali turnaj na ZČU. Na turnaji jsme měli obě naše družstva mladších žáků, síly jsme rozložili rovnoměrně. Kvalitní zázemí nám dodávalo klid na trénování a tak nás nemohlo nic rušit. Naši hráči se rozcvičili a šlo se na věc.

Oranžoví začali proti FBCéčku, které dorazilo v opravdu silné sestavě. Podařilo se jim ovšem zvítězit na nájezdy. Další zápas proti Chebu byl velice vyrovnaný, nás v každé situaci držel nad vodou brankář Marek Schober. Zápas opět dospěl k nájezdům, pro nás tentokrát s opačným výsledkem. Holky ze Slavie jsme porazili 3:0. Nejkrásnější a nejlepší zápas oranžových byl v souboji proti svým spoluhráčům. Vzájemný souboj byl ozdobou turnaje. Starší a zkušenější kolegové si počínali dobře a přehrávali nás už 1:4, ovšem naše bojovnost a nasazení na hranici možností nás přivedla až k remíze 4:4. Poté už jsme opařené kolegy rozdrtili i v nájezdech, v kterých nás opět podržel Mára.

Bílí si na úvod turnaje pohráli s holčičím týmem Slavie v poměru 8:0. Dále jasně dominovali v zápase s Chebem, kdy Akademikům nedovolili téměř nic. Vítězství 4:1 nás pasovalo do role favorita turnaje. Ovšem jak je již výše napsáno, klopýtli jsme právě s našimi borci, kdy už jsme si asi profesorsky mysleli, že zápas máme v kapse. Ovšem florbal je rychlá hra, kde se může zápasová situace rychle otočit. Poslední soupeř byl rival z Plzně. S FBCéčkem jsme letos ještě neprohráli. Bohužel tento turnaj to již nevyšlo a musíme si připsat první porážku v sezóně. Zápas to byl ovšem skvělý! Bouřlivá atmosféra, vyrovnaný a napínavý zápas. Dlouho to bylo nerozhodně, ale soupeř rozhodl před koncem velmi šťastným gólem. Ale nevadí i kluci z FBCéčka si zasloužili vyhrát, i když jsem měl pocit, že jsme přeci byli lepším týmem. Zápasu by asi nejvíce slušela remíza.

Turnaj to byl vyrovnaný. Bílí hráli poslední zápas o zlato, jelikož nevyhráli skončili 4.! Tak moc byl turnaj vyrovnaný!

Děkuji všem rodičům, trenérům, hráčům a rozhodčím! Doufám, že se takto přátelsky budeme potkávat častěji.

Připraven byl i slalom pro hráče, co měli volné chvíle. Nechyběla ani mísa s ovocem 🙂 docela hezká tradice, která se začíná ujímat i v jiných klubech.