Florbalová škola Plzeň

Základní informace

V soutěžním ročníku 2019/2020 působí A tým mužů v Divizi C.

Trenéři

  • Miroslav Čechura hlavní trenér A týmu
  • Roman Surák asistent
  • Stanislav Nedvěd trenér brankářů

Poslední odehrané zápasy

  • 14.9.2019 - 1. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - SK Jiskra Domažlice 5:2 > on-line >
  • 15.9.2019 - 2. kolo Divize C - FA Septa České Budějovice - Florbalová škola Plzeň A 3:4 > on-line >
  • 6.10.2019 - 4. kolo Divize C - FBC Rokycany - Florbalová škola Plzeň A 3:10 > on-line >
  • 19.10.2019 - 5. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - FbC Písek 6:5 > on-line >
  • 20.10.2019 - 6. kolo Divize C - 1. FbK Tábor - Florbalová škola Plzeň A 8:5 > on-line >
  • 2.11.2019 - 7. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - FbŠ Bohemians B 10:4 > on-line >
  • 9.11.2019 - 8. kolo Divize C - FK Slovan J. Hradec - Florbalová škola Plzeň A 4:3p > on-line >
  • 10.11.2019 - 9. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - FBC Štíři Č. Budějovice B 7:3 > on-line >
  • 16.11.2019 - 10. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň 4:5p > on-line >
  • 23.11.2019 - 11. kolo Divize C - FBC Strakonice - Florbalová škola Plzeň A 6:7 > on-line >
  • 30.11.2019 - 12. kolo Divize C - SK Jiskra Domažlice - Florbalová škola Plzeň A 4:16  > on-line >
  • 1.12.2019 - 13. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - FA Septa České Budějovice 19:3on-line >
  • 14.12.2019 - 14. kolo Divize C - Olymp Florbal - Florbalová škola Plzeň A 6:15 > on-line >
  • 15.12.2019 - 15. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - FBC Rokycany 14:4 > on-line >
  • 21.12.2019 - 16. kolo Divize C - FbC Písek - Florbalová škola Plzeň A 2:11 > on-line >
  • 17.1.2020 - 17. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - 1. FbK Tábor 13:1 > on-line >
  • 19.1.2020 - 18. kolo Divize C - FbŠ Bohemians B - Florbalová škola Plzeň A 3:21 > on-line >
  • 1.2.2020 - 19. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - FK Slovan J. Hradec 6:11 > on-line >
  • 2.2.2020 - 20. kolo Divize C - FBC Štíři Č. Budějovice B - Florbalová škola Plzeň A 6:10 > on-line >
  • 15.2.2020 - 21. kolo Divize C - FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň - Florbalová škola Plzeň A 10:4 > on-line >
  • 22.2.2020 - 22. kolo Divize C - Florbalová škola Plzeň A - FBC Strakonice 7:6 > on-line >
  • 23.2.2020 - 3. kolo (dohrávka) Divize C - Florbalová škola Plzeň A - Olymp Florbal 25:1 > on-line >
  • 29.2.2020 - 1. kolo play-up Divize-NFL - Florbalová škola Plzeň A - FBC Strakonice 8:4 > on-line >
  • 1.3.2020 - 1. kolo play-up Divize-NFL - Florbalová škola Plzeň A - FBC Strakonice 7:3 > on-line >
  • 7.3.2020 - 1. kolo play-up Divize-NFL - FBC Strakonice - Florbalová škola Plzeň A 3:8 > on-line >

Nejbližší zápasy

  • 14.3.2020 - odloženo - 2. kolo play-up Divize-NFL - Florbalová škola Plzeň A - FBC Hradec Králové > on-line > 18:30 (zápas č. 1)
  • 15.3.2020 - odloženo - 2. kolo play-up Divize-NFL - Florbalová škola Plzeň A - FBC Hradec Králové > on-line > --:-- (zápas č. 2)
  • 21.3.2020 - 2. kolo play-up Divize-NFL - FBC Hradec Králové - Florbalová škola Plzeň A > on-line > --:-- (zápas č. 3)
  • 22.3.2020 - 2. kolo play-up Divize-NFL - FBC Hradec Králové - Florbalová škola Plzeň A > on-line > --:-- (zápas č. 4)
  • 29.3.2020 - 2. kolo play-up Divize-NFL - Florbalová škola Plzeň A - FBC Hradec Králové > on-line > --:-- (zápas č. 5)

Pohár Českého florbalu 2019-2020

  • 30.8.2019 - 2. kolo - FBC Forsee Plzeň - Florbalová škola Plzeň A 4:10 > on-line >
  • 8.9.2019 - 3. kolo - FbC Strakonice - Florbalová škola Plzeň A 3:7 > on-line >
  • 19.9.2019 - 4. kolo - Florbalová škola Plzeň A - T.B.C. Lucern Králův Dvůr - 8:4 > on-line > (hráno v K. Dvoře)
  • 25.10.2019 - 5. kolo - Florbalová škola Plzeň A - FC Bučis Team 4:10 > on-line >

Soupiska

73

Martin Lenárt

03.09.2003

2

Václav Mizera

23.09.2003

19

Matyáš Longauer

05.10.2003

22

Michal Kolinek

27.10.2003

14

Alfred Skounic

02.12.2003

27

Ondřej Selinger

07.09.2002

4

Martin Frei

03.12.1978

24

Miroslav Šťastný

16.01.1979

69

Jan Felkl

30.01.1987

71

Jakub Vandák

06.11.1987

8

Filip Schmidt

16.12.1988

5

Matěj Zicho

05.03.1989

16

Ondřej Valíček

01.10.1989

55

Filip Štěpánek

01.07.1992

99

Lukáš Dyk

29.01.1993

28

Tomáš Janouškovec

05.07.1993

76

Bořek Ozom

28.12.1997

66

Marek Osvald

29.05.1999

77

Jiří Mikeska

03.09.1999

29

Petr Torma

04.04.2000

46

Filip Tábořík

04.06.2000

1

Filip Šik

21.06.2000

11

Ondřej Budek

11.11.2000

91

Vojtěch Pelikán

24.10.2001

10

Jiří Trnka

24.02.1987

28

Dominik Kmoch

09.04.2003

13

Kryštof Lehečka

27.07.2000

97

Matěj Surák

26.04.1999

10

Adam Christoph

03.07.2001

95

Dominik Rejthar

31.03.1995

51

Ondřej Motl

15.03.1996

64

Ondřej Hlinovský

19.08.2001

2

Jan Šobotník

12.05.2000

20

Tomáš Pour

30.10.2000

21

Tomáš Bártík

23.01.2001

96

Vojtěch Beneš

24.11.2000

14

Jonáš Janata

14.03.1999

40

Jan Dvořák

11.11.1111

30

Václav Kaše

28.12.1998

Tabulka

Načítám...

Statistiky

Načítám...