Florbalová škola Plzeň

Základní informace

V soutěžním ročníku 2019/2020 působí Elévové v soutěži Liga elévů - skupina 1 (3+1), bílí, oranžoví.

Trenéři

  • Tomáš Suchý hlavní trenér
  • Tomáš Janouškovec
  • Pavlína Kosťová atletika

> Informace k zápasům >

Pro zápasy si vyhrazujte vždy raději celý víkend. Je možné, že v rámci soboty-neděle pořadatel změní hrací den. Na turnaj noste každý oba dresy (oranžové, bílé), týmové kraťasy, podkolenky. S sebou mějte každý kartičku pojištěnce, příp. doklad totožnosti.

> Bílí >

Poslední odehrané zápasy

  • 13.10.2019 - 14. ZŠ Plzeň - (Florbalová škola Plzeň oranžoví 2:14 - 2:6, FBC Plzeň blue 9:5 - 4:2) detail
  • 27.10.2019 - Rokycany - (FBC Rokycany 5:3, Florbal Slavoj Tachov červení 2:5, Horšovský Týn 3:4) detail
  • 10.11.2019 - SH Tlučná - (Tlučná 3:9, Klatovy 4:5, FBC Plzeň blue 6:7) detail
  • 24.11.2019 - Krašovská, Plzeň - (Horšovský Týn 3:6, FBŠ Slavia red 6:5, FBŠ Slavia white 1:8) detail
  • 8.12.2019 - MSH Tachov - (Florbal Tachov modří 4:11, FBŠ Slavia grey 4:5, FTP 6:4,  Jiskra Domažlice 1:6)
  • 18.1.2020 - 28. ZŠ Plzeň - (Montessori 0:0, FBC Plzeň white 2:8, FBŠ Slavia Plzeň white 2:12) detail
  • 2.2.2020 - SH Horšovský Týn - (FBC Plzeň black -, SK Jiskra Domažlice 9:3, Horšovský Týn 1:14) detail

Nejbližší zápasy

  • -

> Nominace >

K dispozici na intranetu.

Další zápasy

  • -

> Oranžoví >

Poslední odehrané zápasy

  • 13.10.2019 - 14. ZŠ Plzeň - (Florbalová škola Plzeň bílí 14:2 - 6:2, FBC Plzeň blue 11:2 - 7:1) detail
  • 28.10.2019 - MSH Tachov - (FBC Plzeň white 2:6, Florbal Slavoj Tachov modří 2:8, FBŠ Slavia Plzeň white 2:5) detail
  • 10.11.2019 - Horšovský Týn - (Horšovský Týn 4:7, FBŠ Slavia Plzeň grey 13:1, FBC Rokycany 14:4) detail
  • 24.11.2019 - Krašovská, Plzeň - (FBC Plzeň 5:4, DDM Stod 12:2) detail
  • 8.12.2019 - MSH Tachov - (FBC Plzeň black 4:3, FBŠ Slavia white 2:13, Florbal Tachov červení 2:6)
  • 18.1.2020 - 28. ZŠ Plzeň - (FBŠ Slavia Plzeň grey 12:1, FBŠ Slavia Plzeň red 4:3, DDM Stod 7:2) detail
  • 1.2.2020 - SH Stod - (DDM Stod 6:1, Florbal Slavoj Tachov červení 4:2, STZ 10:1, FBŠ Slavia Plzeň white 5:4) detail

Nejbližší zápasy

  • -

> Nominace >

K dispozici na intranetu.

Další zápasy

  • -

Plánované open turnaje

  • Turnaj Gorila /12.9.-13.9.2020/

Soustředění

  • Strakonice 3.8.2020 - 8.8.2020

Soupiska

60

Michal Javůrek

15.02.2009

65

Natálie Krýdová

21.11.2008

18

Marek Sedláček

16.05.2009

7

Jakub Cíl

15.08.2009

23

Jiří Jogl

23.08.2009

1

Vít Vaidiš

23.08.2009

5

Kryštof Stoklásek

02.09.2009

22

Štěpán Bolda

01.03.2010

31

Šimon Jára

20.03.2010

15

Jan Černý

03.08.2010

17

Prokop Kříž

21.08.2010

99

Ondřej Krepindel

20.07.2011

4

Lukáš Sedláček

01.08.2011

8

Tadeáš Jílek

21.03.2011

73

Daniel Fína

05.11.2009

99

Martin Horáček

09.11.2010

41

Lukáš Kašpar

25.01.2009

12

Nicolas Gregoriadis

12.07.2011

40

Radim Majdan

31.05.2011

10

Daniel Adamec

31.05.2011

22

Jindřich Žáček

25.06.2009

99

Jakub Vlach

01.01.2011

19

Anna Šiková

09.01.2009

48

Adéla Průchová

22.09.2010

18

Iliyan Stoyanov

18.03.2009

24

Petr Urválek

24.02.2011

20

Jakub Karakus

14.06.2009

47

Nikolas Junk

02.08.2011

99

Ondrej Mališ

23.07.2011

99

Jan Kašpírek

21.04.2009

99

Martin Ludvík

06.02.2010

Tabulka

Načítám...

Statistiky

Načítám...