Florbalová škola Plzeň

Základní informace

V soutěžním ročníku 2019/2020 působí Mladší žáci v soutěži Liga mladších žáků - skupina 1.

Trenéři

  • Karel Altman hlavní trenér
  • Libor Bolda
  • Pavlína Kosťová atletika
  • Matěj Surák
  • Petr Torma
Informace k zápasům

Pro zápasy si vyhrazujte vždy raději celý víkend. Je možné, že v rámci soboty-neděle pořadatel změní hrací den. Na turnaj noste každý oba dresy (oranžové, bílé), týmové kraťasy, podkolenky. S sebou mějte každý kartičku pojištěnce.

Poslední odehrané zápasy

  • 6.10.2019 - Rokycany (TJ Tlučná 6:1, FBC Rokycany 7:3, FBŠ Slavia Plzeň white 3:4) detail
  • 20.10.2019 - Plzeň, Lokomotiva (FBŠ Slavia Plzeň white 5:5, FBC Plzeň white 5:1, Sport Club Klatovy 14:3) detail
  • 3.11.2019 - Plzeň, Lokomotiva (FBC Rokycany 4:0, Sport Club Klatovy 12:2, FbC Plzeň 7:3) detail
  • 16.11.2019 - Tlučná (Interobal 14:1, TJ Tlučná 12:2, Florbal Slavoj Tachov černí 1:2) detail
  • 30.11.2019 - Rokycany (FBC Plzeň 3:5, FBC Rokycany 9:0, FBC Plzeň white 6:5) detail
  • 21.12.2019 - Plzeň, Slávia VŠ (Go-Go Horšovský Týn 7:1, TJ Tlučná 11:0, SK Interobal Plzeň 12:0) detail
  • 11.1.2020 - Šťáhlavy (FBC Plzeň white 9:1, FBŠ Slavia Plzeň red 7:0, Florbal Slavoj Tachov černí 2:2) detail
  • 25.1.2020 - Šťáhlavy (FBŠ Slavia Plzeň white 2:3, Florbal Slavoj Tachov červení 10:0, FBC Plzeň white 15:0) detail
  • 9.2.2020 - SH Tachov (přátelsky Florbal Slavoj Tachov)

Nejbližší zápasy

  • 22.2.2020 - SH Rokycany - hlášenka, sraz 8:20 hod. na místě (soupeři: 9:00 FBC Rokycany, 11:30 Florbal Slavoj Tachov černí, 13:10 FBŠ Slavia Plzeň white)

> Nominace >

Brankáři: V. Albl, F. Černý - Hráči: K. Altman, T. Bolda, D. Denisov, M. Duczynski, D. Fuchs, M. Holý, J. Jogl, D. Kalivoda, L. Krepindel, L. Lego, M. Panzer, A. Šiková, F. Vavrík, J. Slavotínek

omluven:

Další zápasy

  • 14.3.2020 - pořádáme (!)
  • 28.3.2020 - nadstavba
  • 19.4.2020 - nadstavba

Plánované OPEN turnaje

  • Kadaň /8.3.2020/
  • Play For Joy Tachov /9.5.2020/
  • Dragon florbal cup Milevsko /10.5.2020/
  • Junior Fat Pipe Plzeň /16.5.-17.5.2020/
  • Nisa open Liberec /5.6.-7.6.2020/ nebo Junior Ostrava Cup /5.6.-7.6.2020/
  • Brno Open Game /18.6.-21.6.2020/
  • Prague Games /8.7.-11.7.2020/

Soustředění

  • Strakonice 3.8.2020 - 8.8.2020

Soupiska

1

Vítek Albl

15.08.2007

3

Tomáš Bolda

18.08.2007

82

Filip Vavrík

08.11.2007

17

Filip Černý

07.12.2007

45

Martin Panzer

08.12.2007

84

Matěj Duczynski

29.04.2008

28

Lukáš Krepindel

15.05.2008

50

Lukáš Lego

26.06.2008

38

Denis Kalivoda

03.09.2008

7

Jakub Cíl

15.08.2009

23

Jiří Jogl

23.08.2009

1

Vít Vaidiš

23.08.2009

48

Karel Altman

08.04.2007

73

Daniel Fína

05.11.2009

99

Martin Horáček

09.11.2010

41

Lukáš Kašpar

25.01.2009

44

Jakub Slavotínek

12.06.2008

1

Vítek Pleticha

25.06.2008

19

Anna Šiková

09.01.2009

99

Matěj Hálek

27.11.2007

99

Ondřej Lajbl

19.06.2008

99

Dominik Honomichl

04.08.2008

75

Matěj Holý

29.09.2007

66

Pavel Trnavský

26.03.2007

76

Daniel Fuchs

27.08.2008

77

Daniel Denisov

13.12.2008

Tabulka

Načítám...

Statistiky

Načítám...