Gorily Plzeň - Florbal

ATT Investments partnerem Goril

ATT Investments partnerem plzeňských florbalistů

Nepřehlédnutelné na nových dresech je logo nového hlavního partnera klubu - společnosti ATT Investments.

Společnost ATT Investments nadále roste, a to dokládá i několik nově otevřených poboček. Jednu z nich můžete najít i v Plzni. Město žije sportem a právě florbalisté našeho klubu FBŠ Gorily Plzeň mají přispět k propagaci společnosti ATT Investments. "Máme společný pohled na věci, kterým se věnujeme, a navíc jsme v Plzni otevřeli novou pobočku ATT, kterou chceme díky florbalistům zviditelnit. Nejde jen o sponzoring, ale i o obchodní spolupráci. Věřím, že partnerství pomůže oběma stranám,“ uvedl majitel společnosti ATT Investments Miroslav Zadák.

Gorily si spolupráce váží

„Chceme Gorily pozvednout na úroveň klubů z ostatních florbalově silnějších regionů,“ zdůrazňuje Roman Surák, trenér týmu mužů. „Mezi naše hodnoty patří hlavně fair-play na hřišti a výchova zdravých sportovců. K tomu vedeme všechny naše kategorie. I přes to, že se chceme florbalem hlavně bavit, klademe velký důraz i na sportovní kvalitu našich hráčů. Snažíme se těžit ze zkušeností, které si k nám přenesla řada florbalistů, kteří působili v pražských týmech a do Plzně se vracejí. Jádro týmu mužů prošlo dorosteneckými a juniorskými Bohemians a jde mimo jiné i o mistry České republiky v těchto kategoriích. Dnes už tito mladí hráči Goril dokáží předávat zkušenosti i jako trenéři.“ dodává Roman Surák.

Podpora sportu

ATT Investments vedle florbalu podporuje také cyklisty, golfisty či tenisty. Jmenovat můžeme cyklistický tým Topforex-Lapierre, hokejisty HC Slovan Ústí nad Labem, jednoho z nejlepších českých golfistů současnosti Stanislava Matuše, tenistky Kateřinu Siniakovou, Barboru Krejčíkovou nebo slovenskou biatlonistku Paulínu Fialkovou.

Novou pobočku společnosti ATT Investments najdete na adrese: Na Šachtě 391, Líně, Plzeň-sever.

Hodně zajímavých informací ze světa sportu najdete i na speciálním portále firmy - sledujte ATT sport zone.

Foto

Další články

Do Domažlic pro vítězství

Přidáno 12.10.2020