Florbalová škola Plzeň

B tým mužů měl krásnou neděli

2x vítězíme po nájezdech

Béčko si udělalo hezkou neděli v hale na Slavii. Tam ji přivítal T.J. Sokol Koterov, vedoucí tým Regionální ligy mužů - skupina 1 a později domácí FBŠ Slavia Plzeň B. Obě utkání byla napínavá do poslední vteřiny, oba zápasy jsme dokázali vyhrát na nájezdy. Zaskvěl se navrátilec Tomáš Suchý, který rozhodl zápas s Koterovem a také kapitán A týmu Jakub Vandák, kterého odpoledne ještě čekala šichta č. 3. Ten si počíhal na Slavii.

T.J. Sokol Koterov - Florbalová škola Plzeň B 7:8 pn

Florbalová škola Plzeň B - FBŠ Slavia Plzeň B 5:4 PN

V prvním zápase se B tým potkal s týmem T.J. Sokol Koterov a byl to moc pěkný zápas. Přesilovkou v úvodu jsme poslali soupeře do vedení, ale podařilo se nám vyrovnat a obdobně se nám vedlo i o chvilku později. Stav 2:2 zajistili střelci Vítek Šedivý a Ondřej Hlinovský. Ve druhé části srovnával na 3:3 Tomáš Suchý a na 3:4 otáčel Ondřej Hlinovský. Ještě na 3:5 zvýšil Vítek Šedivý, ale Koterov ještě pořád dokázal srovnat. Ve třetí třetině dramatu jsme znovu vedli 5:6 díky Vítku Šedivému, ale znovu bylo vyrovnáno. Ve 43. minutě jsme dokonce znovu prohrávali a času na vyrovnání moc nezbývalo. Ale v poslední minutě, v šesti hráčích, se to podařilo. 25 vteřin do konce a vyrovnával Jakub Vandák! Prodloužení o vítězi nerozhodlo a diváci viděli až nájezdy. Proměnili jak Jiří Trnka, tak potom Tomáš Suchý a Koterov nedokázal už stav srovnat - 7:8 pn.

Zápas s FBŠ Slavia Plzeň B měl náboj derby, stejně jako když se nedávno potkaly A týmy v Divizi C. V první části jsme prohrávali už 2:0, třetinu zachraňoval Matěj Zicho - 1:2. Ve druhé stejný hráč nejprve vyrovnal, ale stejně se nám stav nedokázalo udržet. Obrat se povedl ve třetí části, kdy se podařilo dát gól Jakubovi Vandákovi a za půl minutky otáčí Vítek Šedivý. Poslední slovo měla ale Slavia, když 10 vteřin před koncem překonal Ondru Motla Jan Husák a vyrovnal na 4:4. Opět bylo na řadě prodloužení. V něm se nikdo neprosadil a přišly na řadu druhé nájezdy a opět vítězné. Jediný střelec v nájezdech byl šikula Jakub Vandák - 5:4pn.