Gorily Plzeň - Florbal

Deník: Nedohraje se. Nižší florbalové soutěže jsou ukončeny

Plzeňský deník zveřejnil hodnocení florbalové sezóny

V Plzeňském deníku hodnotil za ATT Gorily Plzeň uplynulou sezónu předseda klubu Libor Bolda

„Tým mužů má kvalitu a perspektivu hrát určitě vyšší soutěž, než je divize, což ukázaly zřetelně naše výsledky v posledních dvou letech. Znovu budeme bojovat, znovu musíme postavit konkurenceschopný tým. Je to těžká situace, která má zásadní dopad pro celý region. Adeptů na postup v kraji je víc a už se tyto snahy mohlo podařit naplnit nejen nám. Takhle to půjde vše znovu od začátku,“ řekl v rozhovoru předseda klubu. Libor Bolda také vzpomenul na loňský rok, kdy jsme byli k postupu hodně blizoučko, ale rychlé ukončení sportovních soutěží znemožnilo závěrečný souboj o postup do Národní ligy.

Foto

Letošní sezóna skončila pro náš tým hned po prvních 4 zápasech. Pak už koronavirus a situace v ČR nedovolila dohrání nižších celostátních ani regionálních soutěží. Tým ATT Gorily Plzeň se usadil na prvním místě tabulky, ale šanci vybojovat postup do play-off už naši hráči neměli. O svoje zápasy přišli všichni hráči klubu, jak dospělí, tak mládež a nejmenší děti.