Gorily Plzeň - Florbal

Elévové a přípravka hráli v Tachově

Povedený výjezd do Tachova

Před prázdninami jsme naposledy s nejmenšími z přípravky a s elévy zavítali do Tachova k přátelským utkáním. Hostil nás domácí Florbal Tachov a dalším týmem byl formující se klub SK Interobal Plzeň.

Malé gorilky z přípravky se snažily a i v menším počtu hráčů si pěkně zahrály se dvěma týmy Tachova. Navíc náš gólman ukázal, že v něm dříme opravdový talent a kluci vpředu se také neztratily. Každý si vyzkoušel to, co po něm trenéři chtějí - vedení míčku, kličku, přihrávku kamarádovi, střelu.

Elévové pod vedením trenéra Tomáše Suchého, pro kterého to byla premiéra u tohoto výběru z ročníků 2010 a 2011, si vyzkoušeli jak kombinační hru tachovských, tak tvrdší florbal v podání hráčů Interobalu. V obojím obstáli dobře. Trenér také vyzkoušel tři adepty brankářského řemesla v zápasech hraných naplno a viděl i většinu elévů ve hře ještě před letním soustředěním. 

Poděkování do Tachova

Děkujeme klubu Florbal Tachov za milé odpoledne, kdy jsme namísto tréninku ještě stihli poslední zápasovou přípravu před další fází sezóny, ve které děti přišly o spoustu zajímavých turnajů.