Gorily Plzeň - Florbal

Elévové bojovali na Krašovské

Pořádali jsme dva turnaje elévů v centru Krašovská

V centru Krašovská byly nachystány na nedělní odpoledne 2 turnaje - oba pořádala právě Florbalová škola Plzeň. A povedlo se! Soupeři nás důkladně prověřili. Sluší se poděkovat táboru rodičů gorilek, kteří nám dokážou udělat domácí atmosféru a pomáhají s pořádáním!

Bílí >

V prvním turnaji se představil tým bílých a měl před sebou jeden tým z Horšovského Týna a dva z plzeňské Slavie. Útočné trojice podpořené výborným brankářem Vítkem Vaidišem se snažily bojovat (a bodovat) v každém zápase. Proti Horšovskému Týnu se to i přes dobrý nástup nakonec nepodařilo - 3:6, se Slávií red se to už povedlo! To jsme uspěli v poměru 6:5. Další tým Slavie - Slavia white - byl nad naše síly. I přes počáteční vedení v zápase to bylo nakonec jen o soupeři a ten nás porazil 1:8. Výborný turnaj!

Oranžoví >

Další zápasové zatížení čekalo i oranžové gorilky. Jejich soupeřem měly být také tři týmy, ale vezmeme to postupně. V první souboji na hřišti stál soupeř z FBC Plzeň. S týmem v černých dresech jsme vyhráli 5:4. Další utkání s DDM Stod bylo plně v naší režii a výsledek byl jasný 12:2. Posledním protivníkem měli být v turnaji domažličtí. Ovšem s Jiskrou Domažlice jsme bohužel závěrečný zápas nesehráli, soupeři nepřijeli.

Komentář trenéra:

Tomáš Janouškovec, kterému sekundovali tentokrát Tomáš i Petr Procházkovi, hodnotil turnaje takto: "Turnaj, který jsme pořádali v Plzni na Krašovské mohu hodnotit pouze kladně. Za FBŠ Plzeň nastoupili skoro všichni elévové, kteří jsou na soupisce a všechny zápasy byly odmakány na 100 %. Stále je vidět určitá převaha některých týmů. Je to dáno počtem tréninků. Kolik děti odchodí tréninků, tak o tolik se budou zlepšovat. Každý trénink se sice liší jen v detailech, ale i ty jsou důležité. Vždy jde především o základy. Ale priorita je, aby to děti bavilo a z každého zápasu se dokázaly poučit, jak jen to jde. Chtěl bych pochválit i rodiče, od kterých přichází po většinu času podpora a na turnajích málokdy slyším něco, co by tam zaznít nemělo."

Další články

Znovu obrazem na Gorilí den

Přidáno 14.06.2020

Gorilí den byl parádní

Přidáno 08.06.2020