Gorily Plzeň - Florbal

Gorily nespí. Co se děje v klubu?

Pracujeme dál i v karanténě. Vážně i nevážně

Přinášíme přehled toho důležitého pro naše členy a jejich rodiče k aktuálnímu dění v klubu i mimo něj.

I když se určitě dění v České republice zpomalilo, tak Florbalová škola Plzeň pracuje dál a kromě bilancování věcí minulých řešíme i budoucnost klubu. Dál pracujeme na aktuálních projektech, které máme připravené.

Ligové soutěže

Možná jste postřehli v médiích, že výkonný výbor Českého florbalu dostal od klubů impuls k novému projednání zakončení soutěží a jejich následné organizaci v příštím roce. Signatářem dopisu je i Florbalová škola Plzeň. Jak uvedl trenér Roman Surák v Deníku: „Přišli jsme o šanci postoupit do Národní ligy. Osobně věřím, že celá věc není definitivně uzavřena a dojde k jejímu dodatečnému otevření z toho důvodu, že okamžitě po rozhodnutí se nemalé množství klubů napříč republikou podepsalo pod odvolání.“ Vysvětlující informace přinesl i server iflorbal. Uvidíme, jak jednání výboru dopadne, naděje na změnu tu ještě je.

Turnaje

Dále sledujeme jak se vývoj ohledně karantény podepisuje na pořádání turnajů. Je jasné, že zrušení falunského Jalas Floorball cupu ve Švédsku může být signálem pro další turnaje u nás. Zatím ale všichni organizátoři hlásí, že jsou připraveni akci uspořádat, včetně nejbližšího Nisa Open v Liberci. Situaci stále sledujeme, abychom mohli včas reagovat. I jako organizátoři Turnaje Gorila 2020 jsme ve střehu, do začátku akce chybí ještě 150 dní, a to se může ještě mnohé změnit. Sledujte web turnaje nebo sociální sítě.

Gorila TV a sociální sítě

Na našem YouTube kanále a na sociálních sítích připravujeme téměř každý den tip na trénink s florbalkou nebo zkoušíme malou challenge - vezmi recept s banány a zkus něco uvařit! Určitě nechceme, aby jste seděli jen doma. Podívejte se na naše videa a zjistíte, že se dá trénovat docela dobře na zahradě, ve sklepě, v sušárně nebo v garáži. A v kuchyni s banánem dokážeme zázraky!

Letní příprava a Prázdniny

Na prázdniny pořád chystáme soustředění ve Strakonicích a připravujeme i další důležitou věc pro vás - sestavení tréninkového plánu na letní přípravu. Pokud se sevření karantény trochu uvolní, pak bychom postupně na přípravu mohli najet a nabírali bychom kondici spolu! Podle toho, jak se vyvinou jednání se školami, pak bychom zvážili i otevření příměstského tábora v Plzni.

Další sezóna

Vedení Florbalové školy Plzeň postupně chystá i informace pro rodiče a hráče, připravuje zhodnocení sezóny a plán na sezónu další. Řešíme postupně každou kategorii a budeme vás s našimi plány seznamovat. Sledujte proto, prosím, e-maily z členské sekce, kde se potřebné informace dozvíte.

Zůstaňte zdraví!

Krásné jaro přeje Florbalová škola Plzeň!

Další články

Znovu obrazem na Gorilí den

Přidáno 14.06.2020

Gorilí den byl parádní

Přidáno 08.06.2020