Gorily Plzeň - Florbal

Hlaste se na soustředění do Strakonic

Soustředění proběhne ve Strakonicích

V souvislosti se změnami v Jindřichově Hradci, kde jsme výborné podmínky museli oželet a dát přednost pro letošek volejbalové reprezentaci dotahujeme letní soustředění klubu ve Strakonicích. Jak už jsme vás informovali v roce 2020 proběhne letní soustředění v časnějším termínu, a to už od 3. do 8. srpna.

Soustředění je určeno pro kategorie elévové, mladší žáci, starší žáci a dorost (pro sezónu 2020-2021). Po dohodě s trenéry lze vzít na soustředění i talentované děti z přípravky.

Termín: 3.-8.8.2020

Místo: Strakonice

  • Přihlášky posílejte na klubový e-mail: info@fbs-plzen.cz (vyplňte: jméno, příjmení, kategorii)
  • Pokyny k platbě budou zveřejněny na klubovém intranetu

Město Strakonice disponuje velmi kvalitním zázemím pro sport (dostupná hala) i ubytováním v domově mládeže. K dispozici bude i jídelna. Naši mladí sportovci tak budou mít vynikající podmínky, a to pouze hodinku a čtvrt od domova. Strakonice mají také výborné kulturní zázemí a je tu další sportovní vyžití, takže nudy se rozhodně nebojíme. Soustředění bude vykročením do nové sezóny, kde nás čeká v mládežnických kategoriích mnoho náročných turnajů a chceme uspět i v ligových soutěžích Českého florbalu. Účast každého je dobrovolná, ale význam soustřední pro kolektiv a jeho nastavení je nesporný.

Covid-19

V souvislosti s opatřeními proti koronaviru jsme v kontaktu se správci ubytování (domovem mládeže) a sportovišť. Chceme ve spolupráci s nimi připravit maximální hygienické podmínky pro to, aby se celá akce mohla bez problémů uskutečnit. S případnými podrobnostmi a omezeními vás budeme informovat.