Gorily Plzeň - Florbal

Domácí trénink namísto haly

Trénovat se musí doma anebo venku

Vládní opatření proti pandemii koronaviru nařizují nevstupovat následujících dny do hal, shromažďovat je možné se shromažďovat jen ve skupině max. 6 osob, a to až do 3.11.2020. Plánovaná soutěžní utkání jsou odložena. Sezóna florbalu může pokračovat až do konce června 2021, rozhodl o tom Český florbal.

Mládež

Společné tréninky kategorií mládeže se nebudou konat až do odvolání nouzového stavu, ten potrvá min. do 3.11.2020. V 6 osobách není možné florbalové tréninky realizovat. Doporučujeme všem hráčům, aby si i v domácích podmínkách brali do ruky florbalku, hráli s míčkem (pokud to jen trochu jde, využít můžete i naši GorilaTV) a aby chodili ven a sportovali, byli na čerstvém vzduchu. Domluvte se a jdětě trénovat společně! Motivujte se!

Ale nezapomeňte na pravidlo, že lze sportovat ve vnějších prostorech (venkovní hřiště, venkovní sportoviště, příp. neoznačený venkovní prostor) v maximálním počtu 6 osob (tedy např. 5 + trenér).

  • kroužky - tréninky zrušeny
  • přípravka a elévové - tréninky zrušeny
  • mladší žáci - tréninky zrušeny
  • starší žáci a dorost - tréninky zrušeny
junioři a Muži

Informace o průběhu přípravy v dalším období jim předají trenéři.

Vzhledem k nařízení Vlády ČR, kdy se mohou měnit jednotlivé výklady režimu sportování, může v rozpisu tréninků docházet ještě k dalším úpravám.