Gorily Plzeň - Florbal

Junioři, starší žáci i elévové byli opět v zápřahu

Sváteční víkend přinesl další utkání juniorům i starším žákům. Oba týmy elévů sehrály další turnaje, bylo se tedy na co dívat!

Junioři

Juniorský tým Florbalové školy se ve 2. lize juniorů utkal s FBŠ Slavia Plzeň B a s týmem FBC Ramos Rokycany. A opět, jako minulé kolo, to dopadlo tak napůl!

FBŠ Slavia Plzeň B - Florbalová škola Plzeň 3:1

Dlouho trval bezgólový výsledek, až v polovině utkání se povedlo Slavii překonat naši hru a ve třetí třetině jsme sice korigovali, ale na otočení výsledku už bylo pozdě. Po třetinách 0:0, 2:0 a 1:1 jsme si připsali porážku. Gólově se prosadil pouze Vítek Šedivý.

Florbalová škola Plzeň - FBC Ramos Rokycany 10:4

Rokycanské juniory jsme zaskočili rychlým nástupem do utkání a střelecky jsme se prosazovali snáz. Po třetinách 3:1, 2:0, 5:3 jsme dokráčeli pro body do tabulky. Výborným výkonem se prosadil Ondřej Hlinovský (4+2).

Starší žáci

> ORANŽOVÍ

Oranžový tým pořádal svůj koš v hale na Západočeské univerzitě (velký dík všem rodičům, kteří nám tu pomohli!). V koši jsme se utkali s FBC Plzeň white, s Rokycany a poprvé letos s Tachovem. Se soupeři jsme hráli poměrně vyrovnaná utkání, ale opět rozhodovalo to, co nás trápí dlouhodobě. Zápasy rozhoduje proměňování šancí a forma brankářů a v tom jsme zaostávali.

Florbalová škola Plzeň Oranžoví - FBC Plzeň White 3:7

Florbalová škola Plzeň Oranžoví - FBC Rokycany 5:3

Florbalová škola Plzeň Oranžoví - Florbal Slavoj Tachov 2:5

Komentáře trenérů

Komentář Tomáše Suchého, trenéra starších žáků: "Bohužel, opět se nepovedlo to, na co se zaměřujeme při tréninku. V každém zápase jsme měli možná i víc střel než soupeři, ale my góly snadno nedáváme a pak pomalu z každé střely jsme schopní gól i dostat. Pořádání a průběh turnaje bylo ovšem na jedničku, a proto patří velký dík rodičům a fanouškům. Vše klaplo skvěle bez zádrhelu a časových skluzů."

> Bílí

V neděli tým, který zatím drží vedení v tabulce soutěže, odcestoval do haly v Karlových Varech, kde se postavili starší žáci bílí postupně třem soupeřům. Po dvou zápasech ve skupině na nás opět ve finále vyšel soupeř z Chebu. Poprvé jsme ovšem nedokázali zvítězit a v nájezdech Chebu podlehli.

Florbalová škola Plzeň bílí - FBC Plzeň Blue 5:2

Florbal Sokolov - Florbalová škola Plzeň bílí 0:10

Florbalová škola Plzeň bílí - USK Akademik Cheb 2:3 pn

Komentáře trenérů

Komentář Matěje Suráka, trenéra starších žáků: "V Karlových Varech jsme odehráli další slušný turnaj. Neustále nás brzdí některé individuální nedostatky a je opravdu na čem makat. Jsem rád, že se kluci snaží hrát florbal i za cenu prohry a věřím, že se nám to brzy vrátí. V pátek navíc vyrážíme na přátelák proti Bohemians, tak jsem zvědav, co nám tahle další konfrontace ukáže."

Elévové

Oba týmy elévů pod vedením nového trenéra Tomáše Janouškovce hrály na dvou turnajích. V neděli se představil tým bílých v Rokycanech, o svátečním pondělí hráli v Tachově oranžoví.

> Bílí

Florbalová škola Plzeň bílí - FBC Rokycany 5:3

Florbalová škola Plzeň bílí - Florbal Slavoj Tachov červení 2:5

Florbalová škola Plzeň bílí - Go-Go Horšovský Týn 3:4

> Oranžoví

Florbalová škola Plzeň oranžoví - FBC Plzeň White 2:6

Florbalová škola Plzeň oranžoví - Florbal Slavoj Tachov modří 2:8

Florbalová škola Plzeň oranžoví - FBŠ Slavia Plzeň White 2:5

Komentáře trenérů

Komentář Tomáše Janouškovce, trenéra elévů: "Oba turnaje ukázaly, že se jednak můžeme měřit se všemi týmy, že se nemáme čeho bát a že je třeba neustále pracovat."

Další články

Znovu obrazem na Gorilí den

Přidáno 14.06.2020

Gorilí den byl parádní

Přidáno 08.06.2020