Gorily Plzeň - Florbal

Letní příprava znovu začíná!

Nepromeškejte začátek přípravy! 

Po upršeném týdnu se znovu vrhneme do tréninku. Ale už to bude v jiném duchu. Z volnějšího začátku plného her, prvních testů a hesla #naflorbal se posouváme k vážnější práci. Čeká nás letní příprava, která bude vrcholit na soustředění v Jindřichově Hradci. Děti, které zůstávají v Plzni mohou využít s kamarády Příměstský sportovní tábor.

Pro příští sezónu budeme posouvat s okamžitou platností (od 17.5.2021) i jednotlivé věkové kategorie:

  • minipřípravka (ročníky 2015 a mladší)
  • přípravka (ročníky 2013-2014)
  • elévové (2011-2012)
  • mladší žáci (2009-2010)
  • starší žáci (2007-2008)
  • dorostenci (2005-2006)
  • junioři (2003-2004)

Na soupiskách na webu fbs-plzen.cz už najdete aktulizované seznamy hráčů rozdělených do jednotlivých kategorií. Posouvají se jim tak i termíny tréninků. Od 17.5.2021 už budeme chodit na tréninky po novu. Pokud to udělá někomu "díru" do týdenního rozvrhu odpoledních aktivit, určitě se spojte s trenéry a domluvíme se na náhradním řešení!

Mladším kategoriím (minipřípravka, přípravka, elévové a mladší žáci) se režim příliš nezmění, ale starší žáky a dorostence čekají už poměrně velké změny. Všechny informace o novinkách v přípravě pro vás nachystali trenéři do prezentace.

Mladší žáci, starší žáci a dorostenci již také chodí 1x týdně do haly!

Na turnaje!

Doufáme, že se hygienická situace bude dál vylepšovat a budou před námi i avizované letní turnaje. U každé kategorie najdete informaci, na které se chystáme hráče nominovat.

Následovat budou i muži

Od dalšího týdne se potom do náročné letní přípravy vrhají i junioři a muži. Ti se mohou těšit na pořádnou smršť kondiční, atletické a herní přípravy.