Florbalová škola Plzeň

Mladší žáci hráli přátelsky s Tachovem

Mladší žáci byli hosty v Tachově

V neděli 9.2.2020 jsme zavítali s týmem mladších žáků do Městské sportovní haly v Tachově na krátký trénink spojený s přátelským utkáním s jedním z nejlepších týmů v této věkové kategorii v našem regionu - Florbal Slavoj Tachov - a to vše pod vedením Vládi Balého. Děkujeme Tachovským!

Po hodinové tréninkové jednotce, kdy jsme okusili i jiné nácviky a průběh tréninku, jsme nastoupili k přátelskému utkání. Nutno dodat, že první polovinu zápasu jsme tu jasně dominovali, hráli pohledný kombinační florbal. V dalším průběhu si někteří hráči vyzkoušeli pro ně nezvyklé posty, trošku jsme polevili v aktivitě a nasazení ve hře a i soupeř dobře reagoval a průběh zápasu postupně korigoval. Výsledek nebyl důležitý, ale z předvedené hry jsme měli dobrý pocit. Je vidět, že jdeme správnou cestou, že jsme dobře nastavení. Ale pořád vidíme spoustu věcí, na kterých ještě musíme zapracovat. Je třeba si uvědomit fakt, že v jiných regionech jsou ještě dále a příští zápasy musíme směřovat k vyšším metám, abychom byli připraveni na výběrové turnaje na konci sezony.

Foto

Další fotogalerie na facebookovém profilu Florbal Slavoj Tachov.

Hurá do bazénu

Po zápase jsme zašli na společný oběd a po něm již byla na pořadu dne zábava. Navštívili jsme přilehlý krytý bazén, kde jsme nechali poslední zbytky sil při „blbnutí“ a hrátkách ve vodě. Chceme poděkovat všem hráčům a rodičům za velkou účast, za radost, kterou jsme z dětí cítili při programu celého dne a věřte, že nás to nabíjí k další práci!