Gorily Plzeň - Florbal

Mladší žáci se představili v dalším ligovém turnaji

další kolo ligové soutěže hostila plzeňská hala Lokomotivy

Mladší žáci se v neděli představili v hale Lokomotivy, kde FBC Plzeň pořádalo další ligové kolo. Opět v sestavě našeho týmu nechyběli ani elévové, kteří ukazují, že se nemusí bát hrát i o soutěž výš.

FBŠ Slavia Plzeň White - Florbalová škola Plzeň 5:5

Hned na úvod jsme narazili na tým FBŠ Slavia Plzeň white a byl to krásný souboj, kterému nechybělo z dobrého florbalu nic.  Bylo vidět nasazení, bojovnost i krásné akce. Bohužel se projevila naše velká slabina, která nás provázela i dalšími zápasy, a to neproměňování vypracovaných příležitostí. Skóre se přelévalo na obě strany. Ke konci jsme prohrávali 4:5 a v době, kdy jsme stupňovali tlak a chystali se k power play se nám podařilo vyrovnat na konečných a zasloužených 5:5.

Florbalová škola Plzeň - FBC Plzeň White 5:1

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti pořádajícímu FBC Plzeň white, který jsme díky skvělému nástupu rozhodli hned na začátku. Během několika minut jsme vstřelili tři góly a zápas byl rozhodnutý. V dalším průběhu jsme si vypracovali ještě mnoho dalších příležitostí skórovat. Ale bohužel jsme zahazovali jednu šanci za druhou, ať už jsme trefovali konstrukci branky nebo domácího brankáře. Konečný výsledek 5:1.

Sport Club Klatovy - Florbalová škola Plzeň 3:14

V posledním zápase jsme nastoupili proti nemocí oslabenému soupeři z Klatov. Bohužel jsme se až příliš přizpůsobili hře soupeře, nebyli jsme schopni hrát svoji hru, chyběl nám už pohyb, důraz, myšlenka. Až po přestávce jsme se zlepšili v důrazu a Klatovy už jasně rozstříleli 14:3. Bohužel neproměňování šancí nás stálo první místo na turnaji, ale víme, na čem zapracovat, co zlepšit a makáme dál!

Komentář trenéra

Utkání tentokrát hodnotil Tomáš Suchý, který se objevil na lavičce mladších žáků po delší době: "Mladší žáci hráli dnes pěkný florbal. Byli bezva na hřišti i mimo něj a měli tu vynikající podporu od rodičů.  Myslím, že si tohle ligové kolo užili, pokoušeli se hrát florbal a ne nahazovanou nebo individuální sport jednotlivců. Bylo tam samozřejmě dost nedostatků ve hře, ale celkově jsme z nich měli radost."

Další články

Znovu obrazem na Gorilí den

Přidáno 14.06.2020

Gorilí den byl parádní

Přidáno 08.06.2020