Gorily Plzeň - Florbal

Mladší žáci uspěli na turnaji Tatranu

Přivážíme bronz z Tatranu!

V konkurenci šesti týmů na turnaji Tatranu Střešovice v kategorii mladší žáci hráli prim domácí florbalisté. V nové hale v Řepích nikdo z pozvaných soupeřů (FBŠ Gorily Plzeň, FBK Vosy Praha, Florbal Mladá Boleslav a Mocní Tuleni Podbořany) na oba týmy Tatranu nestačil a i takto se družstva seřadila v konečném pořadí. Bereme tak bronz!

Skvělá atmosféra v nové hale v Řepích

Naše gorilky držely v obou zápasech s Tatranem Střešovice vedení o dvě branky, ale ani v jednom případě jsme zápas do vítězného konce nedotáhli. Prohrou skončil zápas ve skupině i potom v semifinále. Vítězné utkání jsme sehráli ve skupině s Mocnými Tuleni a v souboji o konečný bronz s Vosami. Na hráče z Mladé Boleslavi jsme v průběhu turnaje nenarazili. Domácí týmy hnal za vítězstvím velký kotel příznivců, ale ani podpora naši rodičů nebyla marná. Byli z ochozu nové haly v Řepích na hřišti dobře slyšet! Děkujeme za podporu!

Skvělý turnaj ve fair-play atmosféře ukázal, že jsme snad přes ty tři měsíce florbal úplně nezpomněli. V každém zápase jsme museli hrát naplno a když dokonce pořadatelé udělali zápas o medaile na tři třetiny, tak to z nás opravdu už vymáčklo poslední zbytky sil! My jsme si i vyzkoušeli spolupráci s hráči Chebu, ani jeden z kluků nás nezklamal a patří se Danovi, Tomášovi i Martinovi poděkovat! Takové zápasy všechny hráče motivují k výborným výkonům a je pak radost se na ně dívat, jak se florbalem baví!

#hrajflorbalzaplzen

foto: 521_sports_photography_

Další články

Do Domažlic pro vítězství

Přidáno 12.10.2020