Gorily Plzeň - Florbal

Mladší žáci zvítězili v ligovém turnaji

mladší žáci mají před svátky dobrou formu

V ligovém turnaji se v hale Slavie VŠ představili mladší žáci. Téměř po třech týdnech bez turnaje se ukázali v dobrém světle.

V turnaji, který pořádal těsně před Vánoci SK Interobal, mladší žáci trochu svým protivníkům ve všech zápasech nadělili. Ve všech utkáních přesvědčivě zvítězili, když si postupně poradili s Go-Go Horšovský Týn 7:1, potom s TJ Tlučná zvítězili vysoko 11:0 a na závěr s pořadatelským týmem vyhráli také jezdnoznačně 12:0. V turnaji jsme ukázali dobré kombinace, nastříleli spoustu hezkých gólů a mohli hrát svou hru, pokud nám to protivníci dovolili. Překonávat obětavě bránící týmy nám dokáže nadělat problémy, ale tentokrát se s tím mladé gorily vypořádaly skvěle a udělaly zejména radost povzbuzujícím rodičům na tribuně. Děkujeme za podporu!

Florbalová škola Plzeň - GO-GO Horšovský Týn 7:1

TJ Tlučná - Florbalová škola Plzeň 0:11

SK Interobal Plzeň - Florbalová škola Plzeň 0:12

Komentář trenéra:

Turnaj tentokrát zhodnotil Karel Altman: "Po prvním herně nepovedeném utkání jsme si zopakovali s hráči, co přesně chceme hrát a ve druhém a třetím utkání jsme to již beze zbytku převedli do reality. Škoda slov k nesmyslnému nasazování, už se těšíme na soupeře na úrovni. Takový turnaj nás opravdu moc neprověřil."

Další články

Znovu obrazem na Gorilí den

Přidáno 14.06.2020

Gorilí den byl parádní

Přidáno 08.06.2020