Gorily Plzeň - Florbal

Mladším žákům se domácí turnaj nevydařil

ligový turnaj se mladším žákům nevyvedl

Mladší žáci FBŠ Gorily Plzeň druhé kolo krajské soutěže Plzeňská liga mladších žáků pořádali na domácí palubovce na Západočeské univerzitě. V hracím koši nás opět čekali čtyři soupeři, a to Horšovský Týn, FBC Plzeň white, Jiskra Domažlice a A tým Slavoje Tachov. 

Tentokrát jsme v důležitých zápasech v turnaji tahali za kratší konec. Se silnějšími soupeři se ukázalo, jak máme zranitelnou pozici brankáře. Při absenci týmové jedničky jsme s náhradním gólmanem postrádali obvyklou jistotu. Obranná hra celého týmu nebyla dobrá a ač Kuba Slavotínek dělal, co mohl a měl spoustu dobrých zákroků, tak to nestačilo. Dostávali jsme příliš mnoho gólů po přečíslení nebo po chybách v naší rozehrávce, takže tým mu při jeho debutu v brance moc nepomohl. Absenci dalších hráčů jsme sice počtem dokázali nahradit, ale předvedenou hrou už ne.

Foto

FBŠ Gorily Plzeň - GO - GO Horšovský Týn 8:5
FBC Plzeň white - FBŠ Gorily Plzeň 7:1
FBŠ Gorily Plzeň - SK Jiskra Domažlice 11:2
Florbal Slavoj Tachov A - FBŠ Gorily Plzeň 6:4

Výraznou herní převahu jsme měli jen v zápase s Domažlicemi, jinak jsme v dalších utkání dovolili soupeřům vytvářet gólové situace a dostávali se pod tlak. S Horšovským Týnem jsme ještě dokázali vepředu být lepší a hladovější po gólech, ale s FBC Plzeň už to byl evidentní zmar. Naše snaha ve druhé části zvrátit stav přišla vniveč a sami jsme dalšími chybami posadili soupeře na koně. Podobně přišly zbytečné branky i s Tachovem. Závěrečný vabank v tomto posledním zápase už ke změně stavu nevedl, chyběla nám klidnější hlava při rozehrávce a lepší souhra. Je to poučení pro další trénink, doufejme, že se k němu co nejdřív dostaneme!

Foto

Děkujeme rodičům za podporu a pomoc při pořádání. Další turnaje v sezóně budou záviset podle situace a rozvolnění nynějších vládních opatření.

#gorilyplzen