Gorily Plzeň - Florbal

Muži a dorostenci znají svoje soupeře

Český florbal losoval celostátní soutěže

V Brně o víkendu proběhl losovací aktiv celostátních soutěží. Ve dvou z nich najdeme i jméno našeho klubu.

Muži v Divizi C

Známe soupeře mužů Florbalové školy Plzeň v Divizi C, kde zůstali po nenaplnění postupových ambicí, které zastavilo až přerušení soutěží z důvodu karantény. V divizní soutěži najdeme kromě tradičních soupeřů i nová jména. Kádr, který obhajuje první příčku základní části, se poprvé podívá do jihočeské Kaplice, do Pacova nebo také do Milevska. Se soutěží se rozloučil pražský Olymp, českobudějovická FA Septa a béčko FbŠ Bohemians.

První zápasové kolo je nachystáno na víkend 12.-13. září 2020. To bychom měli doma přivítat nováčka - jihočeský Spartak Kaplice.

Novinkou v Divizi je, že každý hrací víkend se hraje jeden zápas, odpadají tak dvojzápasy sobota-neděle. 

Účastníci Divize C
 • Florbalová škola Plzeň
 • FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň
 • FBC Štíři Č. Budějovice B
 • FBC Spartak Kaplice
 • FK Slovan Jindřichův Hradec
 • FbC Písek
 • SK Jiskra Domažlice
 • FBC Rokycany
 • FBC Strakonice
 • FBC Došwich Milevsko
 • FbK Tábor
 • Pacovští Honzíci

Dorostenecká 1. liga

Mladí dorostenci Florbalové školy Plzeň už také znají jména devíti soupeřů, se kterými se budou v 1. lize dorostenců potkávat na hřištích. O víkendu 19. a 20. září 2020 nás čekají první ligová kola, kdy se střetnou tyto týmy - Tatran Střešovice, FBC Došwich Milevsko, FBŠ Slavia Plzeň, ACEMA Sparta Praha UNYP, FBC Štíři Č. Budějovice, Florbalová škola Plzeň, SK Meťák Č. Budějovice, FbC Písek, FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a FbC Plzeň.

Jména soupeřů známe, a tak náš tým posílený o hráče z Chebu může v soutěži ukázat svoje síly!

Další články

Přiveď kamaráda na trénink!

Přidáno 27.04.2021

Jsme zpátky v tréninku!

Přidáno 20.04.2021

Rozhýbej se s Petrem Tormou

Přidáno 16.04.2021