Gorily Plzeň - Florbal

Muži proti Bohemians, do akce jde i mládež

Starší žáci v Praze proti Bohemians

Už dnes si starší žáci zajíždí do Prahy na přátelský zápas s FbŠ Bohemians. Po téměř dvou měsících od turnaje Gorila 2019 se znovu utkají se svými protějšky, kterým podlehli ve finále. Teď nastoupí povzbuzení dobrými výkony v ligové soutěži. Hraje se v hale ČVUT na Julisce.

A-tým Florbalové školy proti Bohemians

Další ligové kolo Divize C mají opět možnost vidět diváci v naší domáci hale na Západočeské univerzitě. V sobotu 2.11.2019 nastupují muži od 18.30 proti pražským FbŠ Bohemians B.  Béčko Bohemky je s třemi body v tabulce jedenácté, my se držíme na pátém místě, ale toužíme se posunout výš a napravit poslední nezdary s Táborem a v Poháru ČF s FC Bučis Team. Zatím nám v tabulce chybí odložený zápas s Olympem, ale body potřebujeme z každého zápasu! Přijďte fandit v co nejhojnějším počtu. Moc nám to pomůže!

> on-line <

Béčko mužů čeká ligové kolo v Domažlicích

V domažlické hale se ukáže B-tým, který čekají dva soupeři. Utkání s TJ Sokol Vejprnice začíná už v 9:30, od 12:50 se hraje s domácí Jiskrou.

Mladší žáci na turnaji na Lokomotivě

V neděli se v dalším ligovém turnaji ukáží naše naděje v kategorii mladší žáci. Hráči Florbalové školy Plzeň budou soupeřem pro tým FBC Plzeň, FBC Rokycany a Sport Club Klatovy. Start prvního utkání je v 9:10, přijďte fandit!

Přípravka se představí na 28. ZŠ v Plzni

V sobotu dopoledne na Doubravce na 28. ZŠ uvidíte naše nejmenší naděje. V turnaji si zahrají hráči z přípravky tři další zápasy a naberou zkušenosti proti Horšovskému Týnu, FBC Plzeň a FBŠ Slavia Plzeň red.

> celý program podrobně na webu ČF <