Gorily Plzeň - Florbal

Nejmenší naděje ukázaly sílu

Přípravka pořádala turnaj na Krašovské

Oblíbení soupeři čekali na naše malé gorilky v ligovém turnaji. Na akci, kterou jsme pořádali na Krašovské, dorazily týmy FBC Plzeň, také FBŠ Slavia Plzeň red a FBC Rokycany. Samozřejmě, že děti se snažily ukázat, co v nich je a předvést rodičům i trenérům, jak se bojuje na hřišti a co je to maximální nasazení. V prvním zápase se zrodila remíza s FBC 5:5, ve druhém jsme Slávii dokázali přehrát 6:3 a poslední zápas s FBC Rokycany vyšel lépe soupeři - 1:5

Florbalová škola Plzeň - FbC Plzeň 5:5

FBŠ Slavia Plzeň red - Florbalová škola Plzeň 3:6

Florbalová škola Plzeň - FBC Rokycany 1:5

Mladé gorily nasbíraly další cenné zkušenosti, které budou muset v tréninku přetavit v ještě lepší formu do dalších zápasů. 

Komentář trenéra:

Turnaj hodnotil Filip Tábořík: "V sobotu 30.11.2019 jsme pořádali turnaj přípravek v hale na Krašovské v Plzni. Tímto bychom chtěli ještě jednou mockrát poděkovat obětavým rodičům (pořadatelům) za pomoc, kterou nám dobrovolně poskytli. Celkově turnaj proběhl bez jakýchkoliv větších problémů. Náš tým udatných gorilek 1. zápas remizoval 5:5 s FBC Plzeň. Měli jsme za to, že to byl náš zatím nejlepší zápas za celou sezónu. Ovšem 2. zápas, který jsme vyhráli 6:3 proti FBŠ Slavia Plzeň Red nás vyvedl z omylu. Od obranné hry, gólmanských zákroků, zakládání útoků, zakončování až po týmového ducha. Toto byl náš zatím nejlepší zápas. Zkrátka za takovou hru by se nestyděl žádný mužský tým, který hraje trojkový florbal. Avšak 3. a zároveň poslední zápas turnaje nás zase usadil zpátky na zem. Prohra 1:5 proti Rokycanům byla cenná lekce toho, že budeme asi muset děti hlídat, aby neběhaly jako splašené a nejedly všechno možné před utkáním, protože tento zápas jsme byli všichni zralí do hajan. Ovšem hlavní byly zážitky a radost, které z toho jak děti, tak rodiče měli. Naše trenérská dvojka je velice šťastná, že vidí obrovské pokroky u všech dětí, jak na trénincích, tak na zápasech. Děkujeme všem za podporu našeho týmu. Uvidíme se na příštím turnaji. "

Další články

Znovu obrazem na Gorilí den

Přidáno 14.06.2020

Gorilí den byl parádní

Přidáno 08.06.2020