Gorily Plzeň - Florbal

On-line rozhovor: Honza Malič

Připojte se k rozhovoru

Dnes od 18:00 proběhne na platformě Microsoft Teams on-line rozhovor s hráčem pražských FbŠ Bohemians Honzou Maličem. S Honzou jste se mohli před nedávnem vidět na pravidelném společném tréninku z Bubliny, kde ho zpovídal Tonda Palatínus. Teď budete mít prostor i vy!

Jak vypadá situace v jejich týmu před zahájením play-off proti pražskému Chodovu? Jak připravují tým trenéři Michal Jedlička a Martin Forman? Je příprava na závěr sezóny v něčem jiná? I vy si můžete připravit otázky a poslat je Matějovi Surákovi, který rozhovor s Honzou povede.

Brankářský trénink

Hned zítra mají možnost brankáři vzít na sebe výstroj a připojit se k tréninku, který vede Daniel Körber. Odchovanec Karlových Varů a v současnosti hráč superligových Black Angels bude mít hodinku na vás a ukáže vám, co může a musí stále gólman dělat během karantény. Speciální trénink začíná v 18.00 a odkaz na něj najdete v členské sekci klubu. 

Další porce tréninků

Ani brankářský trénink nebude poslední akcí! Sledujte poctivě intranet, kde najdete odkazy na další tréninky! Pokračovat bychom měli hned ve středu a ve čtvrtek daším programem on-line tréninků.