Gorily Plzeň - Florbal

Petr Torma vede herní webináře

Gorily vysílají on-line

Možná to není na první pohled vidět, ale nezahálíme. Trenér a hráč A týmu FBŠ Gorily Plzeň Petr Torma rozebírá zápasy jednotlivých kategorií a pomocí on-line rozborů naší hry připravuje hráče na návrat na hřiště.

Rozbor jako pomůcka

Trenéři kategorií mládeže připravují nejen náplně tréninků pro individuální trénování a setkávají se s hráči v aplikaci Google Meet, ale také se dostává ke slovu oblíbený videorozbor. Ten si vzal na starost Petr Torma, který ukazuje v jednotlivých sestřizích zápasů různé situace a chování hráčů. Vidět zápas očima trenéra byl přínos pro dorostence, starší žáky a také mladší žáky. Odkaz na vysílání najdou vždy v klubovém intranetu nebo jim jej zašle trenér kategorie. Chystáme ještě další díly, tak sledujte pečlivě zprávy z klubu.

Kromě rozboru i videotrénink!

Mladší děti z přípravky, elévů nebo i mladší žáci se mohou těšit na páteční odpolední on-line trénink 20.11.2020. Ten bude rozdělen na dva 30 minutové bloky (jeden s florbalkou a jeden kondiční) a podílejí se na něm hráči z Karlových Varů a také Goril. První část bude mít na starost právě Petr Torma, tu druhou kondiční trenér Jaroslav Čížek z Florbal Židenice.

Trénink bude vedený přes aplikaci GoToMeeting. Start v 17:00.

https://global.gotomeeting.com/join/868405669

Doporučené pomůcky: samozřejmě florbalka + míček + láhev na pití.

Vyzkoušejte netradiční formu setkání a zacvičte si s námi! Aplikaci GoToMeeting můžete využít i na svých telefonech.

#hrajflorbalzaplzen