Gorily Plzeň - Florbal

Porážíme Jindřichův Hradec, body zůstávají doma!

Proti stál lídr divize c

Po nekompletních odehraných kolech se na první příčce shora na nás díval náš sobotní soupeř - na Západočeské univerzitě jsme v Divizi C přivítali tým z Jindřichova Hradce.

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FK Slovan Jindřichův Hradec 11:4

Slovan na naší palubovce začal zostra a nebojácně, ve vyrovnané první třetině jsme neměli víc ze hry, ale o dobrém výsledku rozhodovaly povedené kombinace zejména první a druhé lajny, které se dokázaly prosadit. Škoda jen, že jsme nedůsledností na konci třetiny ještě Slovan posadili znovu na koně, když snížili povedenou střelou nad ramenem Ondry Motla z úniku. Ve druhé třetině jsme na míčku byli víc dominantní a i do skóre se to brzy promítlo, Jindřichohradečtí vystřídali i gólmana, ale nebylo to nic platné. Kombinace vycházely a přidali jsme další góly do sítě Slovanu. Ten ještě těsně před koncem snížil na 9:4, když se prosadil Stloukal při trestném nájezdu. Ovšem i třetí část patřila nám, přidali jsme další 2 branky a přesvědčivým výkonem si zaslouženě bereme tři body do tabulky.

Komentář trenéra:

Roman Surák: Utkání, které se muselo líbit. Pěkný výsledek , ale hlavně týmový výkon s nasazením a krásnými góly. Děkujeme divákům za podporu a klukům za dobrou práci!

Dalším soupeřem budou 11.10. v Divizi C - Domažlice. S Jiskrou hrajeme utkání venku. V nouzovém režimu se utkání hrají bez diváků.

#hrajflorbalzaplzen