Gorily Plzeň - Florbal

Sezóna 2019/2020 je ukončena

Florbalová sezóna 2019/2020 byla oficiálně ukončena

Český florbal řešil dopady nařízení Bezpečnostní rady státu (BRS) na florbalové soutěže. BRS v souvislosti s šířením epidemie COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2 rozhodla s platností od pátku 13. 3. 2020 6:00 hod. o zákazu konání veškerých kulturních i sportovních akcí s účastí více než 30 osob.

Vzhledem k vážnosti současné situace a vyhlášení nouzového stavu v České republice Výkonný výbor Českého florbalu rozhodl o ukončení veškerých ligových soutěží sezóny 2019/2020.

Protože nebylo dokončeno žádné play-off, nemohou být určeni vítězové jednotlivých soutěží. Celkové pořadí družstev ve všech soutěžích je stanoveno jejich pořadím v základní části se zohledněním úvodní fáze play-off, pokud byla dohrána. Florbalové řády jasně stanovují určování postupujících a sestupujících. Jsou určeni ti sestupující a postupující, o nichž již bylo sportovně rozhodnuto. V případě určení pouze sestupujících, budou soutěže doplněny družstvy, která mají na vyšší soutěž nárok dle legislativních předpisů. Ostatní soutěže nebudou mít v sezoně 2019/2020 sestupující ani postupující, toto se týká i družstva mužů Florbalové školy Plzeň v divizi a také dalších družstev u mládežnických kategorií.

Informace najdete na webu Českého florbalu: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus

Sezóna ukončena

Všechny akce pro sezónu 2019/2020 s ohledem na stávající situaci v České republice klub Florbalová škola Plzeň ruší nebo pozastavuje jejich organizaci. Budeme reagovat na nastalé změny, abychom včas nastartovali přípravu na novou sezónu v momentě, kdy to situace umožní. O změnách, přípravě a další organizaci akcí vás klub bude informovat. Sledujte zprávy z členské sekce a web.

Klub Florbalová škola Plzeň děkuje za pochopení svým členům, rodičům dětí a fanouškům.

Další články

Znovu obrazem na Gorilí den

Přidáno 14.06.2020

Gorilí den byl parádní

Přidáno 08.06.2020