Gorily Plzeň - Florbal

Starší žáci hráli turnaj ve Střešovicích

Ze Střešovic s šestým místem

Prvním testem po koronavirové pauze byl turnaj osmi týmů v kategorii starší žáci na hřišti Tatranu Střešovice. Ve střešovické Stodole na sebe narazily dva domácí týmy Tatranu Střešovice, Florbal Mladá Boleslav, Sokol Havlíčkův Brod, FBC Plzeň, Mocní Tuleni Podbořany, USK Akademik Cheb a naše FBŠ Gorily Plzeň. V těžké konkurenci si nakonec odvážíme šesté místo. V turnaji jsme potkali Podbořany, Tatran, Havlíčkův Brod. Třetí místo ve skupině nás poslalo do play-off B, kde jsme svedli úspěšný boj s FBC Plzeň a těsně potom podlehli Chebu.

Po dlouhé době na hřišti

Naše gorily, které už byly doplněné hráči z ročníků 2007, 2008 a dokonce 2009, ve skupině porazily Mocné Tuleně, polovinu zápasu držely Tatran Střešovice minimálně na dostřel a ve večerním zápase podlehly pozdějšímu vítězi Sokolu Havlíčkův Brod. V play-off jsme narazili na našeho městského rivala FBC, přes kterého se dalo přejít a ve velmi pěkném zápase jsme prohráli s Chebem o jediný gól. I ve stařičké Stodole jsme nezůstali osamoceni a za výkonem nás hnali povzbuzující rodiče. I když jsme tu asi žádnou díru do světa neudělali, přesto jsme byli odměněni potleskem. Děkujeme vám za podporu!

Pěkný turnaj s fair-play atmosférou ukázal, že jen kvalitní trénink nestačí, že je dobré si svoje síly porovnávat v těžkých zápasech. A ty nám tu ukázaly přesně naše nedostatky. Makáme dál! Protože my se chceme zlepšovat!

#hrajflorbalzaplzen

Další články

Znovu obrazem na Gorilí den

Přidáno 14.06.2020

Gorilí den byl parádní

Přidáno 08.06.2020