Gorily Plzeň - Florbal

Tréninková smršť

Co se dá všechno v karanténě stihnout?

Díky klubům FB Hurrican Karlovy Vary a FbŠ Bohemians, kteří se věnují možnosti trénování on-line, vám můžeme nabídnout několik zajímavých tréninků, do kterých se můžete sami zapojit. Jako hráči i jako cvičící rodiče. Pozorně čtěte, jak na to!

Pro hráče

  • ve čtvrtek 18.3. v 17:00 vás na tréninku s FbŠ Bohemians přivítá Tonda Palatínus. A opět nebude sám, tentokrát v bublině bude společně s ním trénovat slovenský reprezentant Ivan Tomčo, který v tomto týdnu slavil i narozeniny. 
  • v pátek 19.3. si udělal čas od 18:00 do 19:00 střelec Matěj Pěnička z FbŠ Bohemians. I s ním si můžete zatrénovat.
  • na pondělí 22.3. chystáme on-line s Honzou Maličem na 18:00. Jak se připravují v superligovém týmu Michala Jedličky na nadcházející play-off? Připravte si otázky a popovídáme si o všem možném!

Všechny odkazy na tréninky a on-line debatu najdete postupně v intranetu klubu a přijdou vám také e-mailem.

Pro rodiče

  • Lukáš Grundler z Karlových Varů si na čtvrtek od 20:00 do 21:00 připravil cvičení pro rodiče - cvičí maminky i tatínkové. Odkaz na trénink najdete v intranetu klubu.

Foto

Pro brankáře

  • Nezmeškejte on-line trénink pro brankáře s Danielem Körberem! Odchovanec Karlových Varů je aktuálně brankářem superligových Black Angels. Hodinový trénink startuje v úterý 23.3. od 18:00. Odkaz na trénink najdete znovu v intranetu klubu.