Gorily Plzeň - Florbal

Už v pondělí odjíždíme na soustředění

nezmeškejte odjezd na Soustředění

Polovina letních prázdnin je skoro za námi a v pondělí 3.8.2020 už jedeme na soustředění do Jindřichova Hradce.

Soustředění v Jindřichově Hradci je letos určeno pro kategorie elévové, mladší žáci, starší žáci a dorost (pro sezónu 2020-2021).

Sraz v pondělí v 7.30

Podrobnosti k odjezdu a k pobytu:

  • odjezd 3.8.2020 vlakem v 8.03, sraz před nádražím v Plzni je v 7.30 (počítejte s možností, že velká zavazadla vlakem nepovezeme a naložíme je do přistavené dodávky), příjezd do Jindřichova Hradce je v 11 hodin, začínáme rovnou obědem.
  • před odjezdem odevzdejte trenérovi (T. Suchý, K. Altman, M. Surák) vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti a kopii kartičky pojištěnce, informujte je i o lécích příp. alergiích
  • konec soustředění je v sobotu 8.8.2020, odjíždíme z Jindřichova Hradce vlakem po obědě, odjezd 14.59. Plánovaný příjezd do Plzně je v 17.57.
  • s sebou sportovní oblečení, vybavení na florbal do haly (tréninková trika, kraťasy, vč. obuvi), pyžamo, hygienu, ručníky, plavky (plánujeme navštívit bazén), kapesné (na zmrzlinu, muzeum, hrad, úzkokolejka apod.).
  • nezapomeňte roušky!

Tešíte se? My ano!

Zkusíme si na soustředění určitě nové hry, půjdeme se podívat i do bazénu nebo na nanuka - a určitě si trenéři pro vás přichystali i nějaké překvapení. Ale nemůžeme všechno hned prozrazovat. My nesmíme ani naznačovat! :-)

Covid-19

V souvislosti s opatřeními proti koronaviru jsme v kontaktu se správci ubytování (domovem mládeže) a sportovišť. Chceme ve spolupráci s nimi připravit maximální hygienické podmínky pro to, aby se celá akce mohla bez problémů uskutečnit. S případnými podrobnostmi a omezeními vás budeme informovat. Nutné je mít pouze vlastní roušky s sebou.