Gorily Plzeň - Florbal

Vyrážíme na Prague Games 2020. Fanděte nám!

Gorily znovu po roce míří na Prague Games

Ve dvou kategoriích se znovu představí na turnaji Prague Games 2020 mladé gorily. Sledujte naše týmy od středy 8.7. v základních skupinách kategorie B13 a kategorie B15. V hlavním městě se mladší žáci představí v hale na Hamru (Hamr 2). Starší žáci budou hrát utkání ve skupině v hale na Vinohradech. Vyvrcholení v podobě play-off začíná ve čtvrtek večer, pokračuje celý pátek a finálový den je sobota 11.7. Do vyřazovací části postupují všichni, na programu je pavouk A i pavouk B pro poražené.

Prague Games je největší mezinárodní florbalový turnaj pro mládež, pořádaný každoročně v červenci v Praze.

V turnaji se objeví dva tým FBŠ Gorily Plzeň. Do bojů se vydávají mladší a starší žáci. Pro všechny je to poslední turnaj v aktuálním složení soupisek, kde najdete jména i posil z Chebu (u mladších žáků) nebo z týmu TJ Tlučná (starší žáci).

Mladší žáci

Los turnaje určil mladším žákům jedinou pětičlennou skupinu v kategorii B13. Ve skupině postupně narazí na Paskov Saurians (8.7. - 9:35), TJ Znojmo Laufen CZ (8.7. - 15:00), Panthers Praha (9.7. - 9:05), FBŠ Bohemians zelení (9.7. - 11:20). Vždy se hraje na hřišti Hamr 2. Vyřazovací zápasy následují už ve čtvrtek večer a dále v pátek.

Starší žáci

Jak dokáže být los takového turnaje nevyzpytatelný! Ve skupině se na závěr potkáme s naším soupeřem z uplynulého ligového ročníku s týmem USK Akademik Cheb. Ale vezměme to postupně, čtyřčlenná skupina má takovéto složení a pořadí zápasů: FbK Horní Suchá 05 (8.7. - 9:15), Fat Pipe Florbal Chodov (8.7. - 12:15), USK Akademik Cheb (9.7. - 12:40). Všechna utkání hostí hala Vinohrady.

Fanděte gorilám!

Pro fanoušky směřující na turnaj jsou důležité informace ohledně hygienických podmínek. V Praze jsou povinné roušky v metru a také je nutné mít roušku právě při návštěvě hromadných akcí nad 100 osob, což se týká i turnaje Prague Games 2020. Nicméně vstup na utkání je rodičům a fanouškům povolen.