Gorily Plzeň - Florbal

Změna: Soustředění se vrací do Jindřichova Hradce

Soustředění se uskuteční v jindřichově hradci

Letošní rok s organizací soustředění opravdu máme problém. A omlouváme se vám za tyto komplikace.

Potom, co jsme z důvodu soustředění české reprezentace volejbalu museli oblíbený Jindřichův Hradec opustit a najít náhradní řešení ve Strakonicích, tak se i tady objevil problém, a to s ubytováním. Bohužel, jiné místo ve Strakonicích by nevyhovělo cenou, a tak se obloukem vracíme opět do Jindřichova Hradce, kde mezitím volejbalisté vymysleli jiný reprezentační program a v našem termínu se hala již uvolnila. Změnou místa se nic nemění, i finančně to zůstává ve stejných parametrech.

znovu do Jindřichova hradce

Letní soustředění klubu tak nakonec proběhne v Jindřichově Hradci v již uvedeném časnějším termínu, a to od 3. do 8. srpna 2020.

Jste přihlášeni? Pak se pro vás nic kromě místa pobytu nemění. 

Chcete-li se ještě přihlásit? Pak můžete do 15. 7. zaslat přihlášku na klubový e-mail info@fbs-plzen.cz nebo kontaktujte svého trenéra kategorie.

Soustředění v Jindřichově Hradci je určeno pro kategorie elévové, mladší žáci, starší žáci a dorost (pro sezónu 2020-2021). Po dohodě s trenéry lze vzít na soustředění i talentované děti z přípravky. Záleží na domluvě s nimi.

Termín: 3.8.-8.8.2020

Místo: Jindřichův hradec

  • Přihlášky posílejte prosím písemně na klubový e-mail: info@fbs-plzen.cz (vyplňte do e-mailu: jméno, příjmení, kategorii, zařadíme vás v členské sekci do kategorie Soustředění 2020)
  • Pokyny k platbě jsou zveřejněny na klubovém intranetu v členské sekci, platí se 4400 Kč za osobu.
  • Podrobnosti k odjezdu a k pobytu budou zaslány přihlášeným.

Co je v ceně?

Město Jindřichův Hradec disponuje velmi kvalitním zázemím pro sport. Budeme využívat halu i tělocvičnu, v místě je i bazén a další sportoviště. Ubytování hráčů je v domově mládeže (stejně jako loni). K dispozici bude i jídelna a v ní plná penze. Naši mladí sportovci budou mít vynikající podmínky pro přípravu. Jindřichův Hradec má také výborné kulturní zázemí (hrad a zámek) a je tu další sportovní vyžití (bazén, koupaliště, řeka), takže nudy se rozhodně nebojíme.

Soustředění bude vykročením do nové sezóny, kde nás čeká v mládežnických kategoriích mnoho náročných turnajů a chceme uspět i v ligových soutěžích Českého florbalu. Účast každého je dobrovolná, ale význam soustřední pro kolektiv a jeho nastavení je nesporný. Očekáváme hojnou účast!

Covid-19

V souvislosti s opatřeními proti koronaviru jsme v kontaktu se správci ubytování (domovem mládeže) a sportovišť. Chceme ve spolupráci s nimi připravit maximální hygienické podmínky pro to, aby se celá akce mohla bez problémů uskutečnit. S případnými podrobnostmi a omezeními vás budeme informovat.